2737
2739
عنوان

انجمن زنان موفق و سخت کوش آی وی افی

| مشاهده متن کامل بحث + 1594115 بازدید | 17786 پست
دوست جونایی که در مورد دکتر صالح پور پرسیدین

فقط جلسه اول دکتر معاینه و ویزیت میکنه و بعدش بیشتر با مشاورها سر و کار دارید البته میتونید با دکتر هم در ارتباط باشید اما معمولا بعد از جلسه اول دکتر فقط سونو میکنه و وضعیت بررسی می کنه دیگه با مریض زیاد حرف نمیزنه همش مشاورها باهاتون در ارتباطن

دو تا دکتر معروف اونجا دکتر تهرانی نژاد هست و دکتر صالحپور که سر تهرانی نژاد بسیار شلوغ تره من که اول آشنایی نداشتم خود منشی بهم وقت داد با صالح پور اما راضی بودم زیاد فرق نداره پیش کدوم بری مثلا اکثر سونو های منو دکتر تهرانی انجام داد اما دکتر تهرانی خوش اخلاق تره و مهربان تر میگن دستش خوبه

دکتر صالحپور بعد از اینکه جواب آز مثبت شد تا دو ماه میرفتم پیشش به نظرم خیلی ماهر بود مطبش چون زعفرانیه بود من دیگه نرفتم پیشش
اونجا هم واسه سونو 7-8 نفرو میفرستم تو یه ایی که به اندازه نهایتا 3 نفر آدمه و باید لباستو عوض کنی و برای سونو مدام هولت می کنن اما من دیگه عادت کرده بودم روزهای اول خیلی ناراحت بودم چون توی صارم هر کس توی یه رختکن لباسهاشو عوض می کرد و ........ اما اینجا از این خبرها نیست اما من در مجموع از کارشون راضی بودم مشاورها خوب بودند منشی خوب بود و جنین شناس هم خوب بود
داروخانه و آزمایشگاه و . همه چیز هم داشت البته برای یه سری آزمایشات منو فرستاند آزمایشگاه سهند از همه مهمتر اینکه قیمتهاشون هم خوب بود و پرت نبود دکتر افلاطونی از اینجا خیلی گرونتر میگیره من خیلی مریض میدیدم مثل رویان از کشورهای خارجی میومدن با مترجم
سلام دوستای خوبم
صبح قشنگتون پر خیر و برکت باد
من دیروز بیمارستان مهر توسط خانو دکتر انصاری پانکچر شدم(نمی دونم درست میگم ؟) چهارتا فولی داشتم و چهارشنبه باید برای انتقال برم
دوستای نازم بهم بگید چیکار کنم و چی بخورم تا لانه گزینی داشته باشم و چون سر کار میرم پنج روز رو مرخصی گرفتم آیا بعدش سر کار می تونم برم؟
راستی نمیدونم یادتونه یا نه من ستایش 39 ساله 5 سال3ساله تو اقدامم فکر کنم مشکلم تخمک گذاریه کم بوده و اولین باره IVFمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام و صبح قشنگتون به خیر

آرمیتا جون من جواب سوالاتو نمی دونم چون هنوز تو سیکل نرفتم عزیزم

ستایش جون فکر کنم صفحه 2 یا 3 من یه سری مطالب نوشتم برای بعد انتقال. خوردن �به � به لانه گزینی کمک می کنه.فکر کنم الان هنوز هست.سعی کن مربا یا دم کردشو بخوری. یه قاشق نشاسته هم بریز تو آب سرد و بخور.
ایشالا نی نی حسابی محکم بچسبه به دلت.

بوسسسسسسسسسس
CafeMom Tickers
ستایش جان به سلامتی امیدورام چهارتا جنین تپل مپل خوشگل هم داشته باشی
تو این دو سه روز مین معمولا گرمی بخوری و شکممو گرم نگه داری و بعد از انتقال بر عکس عمل کنی به نظر من قط استرس نداشته باش اگه میتونی میوه به هم زیاد بخور
یه بار گفتم که ویتامین دی و امگا سه و ویتامین ای برای لانه گزینی خیلی خوبه اما تو این دو سه روز دیگه وقتی نیست الان برو سر کار بعد از انتقال نرو من که دو هفته مرخصی گرفتم اما فاصله پانکچر تا انتقال اگه حالت خوبه بری بد نیست
مطمئن باش بهامید خدا اگه همسرت هم سالمه و مشگل نداره سریع جواب میگیری
2731
سلام به همگی
صبح زیبای زمستونیتون بخیرررررررر
شبنم جون ممنون گلم ولی اینجا شرایط جنین اهدایی اینه که 4 تا موقع انتقال تحویل میدن و اینجوری نیست که اهدا کننده هر چند تا داشته باشه مال من بشه یعنی فقط یکبار شانسشو دارم اگه نشه دوباره باید از نو هزینه کنم
ولی بازم امیدوارم به ببخشش و لطف خداااااااااااا
همین روزا لوبیاهام میان تو دلم حالا چند تاش بموننو سبز بشن خدا میدونه!

ما 2 تا پسمل ناز داریم
من جدیدا یک طوری شدم که وقتی گرمی میخورم،بدنم بدجور خارش میگیره،واسه همین از الان خوردن گرمیجات رو بر خودمم حرام اعلام کردم ...هههههه

به نظر من اینکه آدم چه مرکزی بره و با چه قیمتی اصلا مهم نیست،مهم اینه که نسبت به اون مرکز دید مثبتی داشته باشی و حس کنه اونجا آرامش داره.
موضوع مهمتر اینه که همه دکترا وسیله ان و معجزه نمی کنن،دم اون بالائی رو ببینیم که به هر بخواد بی حد و حصر میده .
خدایــــــــــا سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک. تا هرچه را که تو دیر می خواهی زود نخواهم.
خانوما کسی بوده که همزمان با مصرف ال دی لکه بینی هم داشته باشه ؟
من ال دی مصرف کردم اینجوری شدم بعد قطع شد الان 2 روزه که قرص تموم شده در حد لکه بینی هستم نمیدونم باید پری حساب کنم یا نه آخه گفتن بعد تموم شدنش 2 یا 3 پری بیا سونو
هر روز منتظرم که واقعا پری که مثل قبل میشدم شروع بشه !
اگه تجربه دارین ممنون میشم که کمکم کنین
همین روزا لوبیاهام میان تو دلم حالا چند تاش بموننو سبز بشن خدا میدونه!

ما 2 تا پسمل ناز داریم
2738
شبنم و بقیه دوستای گلممممممممم

من احتیاج به کمک دارم

نمی دونم ایا دکترمو عوض کنم یا نه؟؟؟ دکترم صفارزاده هستش که دستمزد گرونی داره ولی من تو این 2 ساله راضی بودم

ولی هر کی می شنوده که دکترم کیه شوکه میشه میگه نکن میگن برو پیشه محسن معینی.

حالا من چی کار کنم؟؟؟ همش دودل میشم . شماها چی میگید
ایا دکتر به دکتر کردن کار درستیه؟؟
سلام دوستای خوبم

دیروز رفتم دکتر محمد زاده و با دستی پر از آزمایش برگشتم تا پری شم و آز بدم و اگه جوابش مناسب بود برم تو سیکل ivf یا میکرو

البته یه آز بتا هم داد که چون هنوز پری نیومده 4 روز دیگه انجام بدم

و یه آز برای همسرم که بره شایامهر انجام بده

با آرزوی موفقیت برای همه منتظزا

روزی خواهم امد و پیامی خواهم اورد....در رگها نور خواهم ریخت و صدا در خواهم داد......سیب اوردم.......سیب سرخ خورشید
سلام به همه دوستای عزیزم
ثمره جون لکبینی به خلطر خوردن ال دی.منم اینجوری بودم ولی روز اولت میشه روزی که خونریزی پیدا کردی.اصلا نگران نباش
آوا جونم آدمایی مثل تو واقعا ایمانشون قویه.خوشحالم که زود خودت و پیدا کردی.زندگی داره پیش میره ماهم باید زندگی کنیم
ستایش جون عزیزم ایشالا همه چی به خوبی پیش میره.اصلا استرس نداشته باش.بعد از انتقال نشاسته حتما بخور و استراحت کن
دوستای گلم منم دیگه دارم به لحطه موعود نزدیک میشم.بیشتر از قبل به دعای خیر تک تکتون احتیاج دارم.فردا میرم آزمایش.خیلی دوستون دلرم
سلام به همگی
خوبین
من دیروز رفتم دکتر بهم 12 تا گونال اف داد واسه زیرجلدی و شش تا منوگون عضلانی روز نهم هم برم سونو
ولی دوتا مورد گفت اعصابم خورد شد
وقتی رفتم گفت خوب با این اسپرمای شوهرت چی کار کنیم گفتم مگه چشون هست گفت اینجا نوشته که شکلشون مشکل داره بعد نشونم دادن که ابنرمالش 6 درصد هست خشکم زده بود زدم زیر خنده گفتم اولین باره که اینو بهم میگین
بعدشم گفت که آندومتیوز داری گفتم من گفت اینو هم تو پرونده ات نوشته گفتم نه بابا من فقط یه بارداری خارج از رحم داشتم شاید چون رو تخمدان بوده این طور برداشت شده گفت میخوای لاپرا بشی موندم چی بگم گفت من پیشنهاد می کنم یه میکرو دیگه اگه نشد لاپرا بشی به همین راحتی
فعلا که دیشب سه تا امپولا را زدم زیرجلدیاش درد داشت
توکل به خدا

سلام به دوستان عزیزم

ملودی جونم
خیلی ازت ممنوم که میای به ما سر میزنی و اطلاعات خوبت رو در اختیارمون قرار میدی. من هر وقت اسمت رو می بینم میگم آخ جون، باز ملودی اومد. راستی الان حتما سنگین شدی. این روزا از خونه هم بیرون میری؟ دیگه پادرد که نداری؟
دیگه چیزی تا پایان زمستون نمونده. انشالله به زودی دخملی عزیزمون رو صحیح و سلامت در آغوش میگیری

متولد دی عزیزم
اگه تهرانی برای تعیین مزاجت یک سر برو پیش دکتر کاویان منش که بهت قول میدم از رفتن پیشش پشیمون نمیشی. اگه شهرستان هستی می تونی پیش هر دکتری که تو شهرتون طب سنتی کار می کنه بری و بگی مزاجت رو بهت بگه. اگه اصلا امکان دکتر رفتن نداری می تونی تو اینترنت در مورد علائم مزاج های مختلف بخونی تا بفهمی مزاج خودت چیه و یا این که بری سایت هایی که با دادن اطلاعات و پر کردن پرسشنامه مزاج اشخاص رو میگن
فقط یادت باشه که از روی علایم ظاهری مثل چاقی و لاغری و … اینها نمیشه مزاج رو درست حدس زد. چون من و دوستم که از نظر توده بدنی تقریبا مشابه یعنی هر دو لاغر هستیم با هم پیش دکتر سنتی رفتیم ولی مزاج اون گرم و خشک بود و گرمیجات کلا براش بده، در حالیکه من سرد و خشک بودم.

وقتی مزاجت رو فهمیدی به جدول صفحه اول مراجعه کن. خوراکی هایی که درست برعکس مزاجت هستند برات بهترین هستند. مثلا من که سرد و خشک هستم خوراکی های گرم و تر برای من بهترین غذاست. خوراکیهای گرم و خشک هم می تونم بخورم. خوراکیهای سرد و تر رو اصلا نباید بخورم و تا می تونم باید از خوردن خوراکیهای سرد و خشک هم دوری کنم

سیما جون
انشالله یکشنبه با خبرای خوش میایی. نگران نباش که نمی تونی زیاد بیایی. ما تو دعاهای شبانه دسته جمعی به یادت هستیم. منم تو دعای سحرگاهی خودم همیشه دعات می کنم.

آرمیتاجون
تا جایی که من می دونم دیفرلین برای اینه که تخمک گذاری زودهنگام انجام نشه. در واقع کنترل تخمک گذاری به وسیله پزشک انجام بشه. برای انتقال و بعدش هم معمولا استرادیول ( یا همون استروژن) و شیاف یا آمپول پروژسترون میدن
در مورد خارش هم نکنه مزاجت گرمه و با خوردن گرمیجات بیشتر که نیاز نداری این جوری اذیت میشی؟؟ آخه درسته خوردن گرمی جات قبل از پانکچر برای رشد فولیکول ها خوبه ولی برای کسانی که خودشون طبع گرم دارند مناسب نیست.

ستایش ۹۱ جون
این چیزایی که بچه ها گفتند رو بخور و دیگه گرمیجات نخور. سالاد کاهو با روغن زیتون هم هر روز بخور که دچار یبوست نشی. غذاهای ملین هم شامل سوپ و خورش آلو و خورش به آلو هستند که بهتره با نون سنگک میل کنی. در ضمن من یه جا خوندم روزی یک پنجم آناناس تا پنج روز اگه خورده بشه به لانه گزینی کمک می کنه و همون طور که اکثر بچه ها میگن داشتن آرامش از همه اینها مهمتره. انشالله که خدا برات خواسته و تو همین سیکل مامان میشی

ثمره جون
عجب نامردن که این همه پول میگیرن ولی فقط یک سری جنین رو به شما میدن. ولی غصه نخور ثمره جونم اگه خدا بخواد انشالله با همین یک سری که انتقال بدی مامان میشی
در مورد لکه بینی منم با خوردن ال دی یکی دو روز لکه بینی داشتم بعد قطع شد و بعد از چند روز دیگه پری اومد. یکی دو تا از دوستان دیگه هم که سوال کردم همین طور بودند. اصلا جای نگرانی نیست

آواجون
من خیلی افکارت رو دوست دارم. مطمئن هستم که با تلاش و روحیه عالی که دادی خیلی زود نتیجه میگیری

آلاله جون
من یک سالی هست که تو این سایت عضوم و هر از گاهی به تاپیک های دیگه هم سرک کشیدم. برای آی وی اف ندیدم کسی پیش دکتر صفارزاده بره ( البته حتما بودند ولی من ندیدم). ولی تعریف دکتر محسن معینی رو زیاد شنیدم. انشالله با هر دکتری که ادامه دادی نتیجه زحماتت رو بگیری. من اگه خودم می خواستم دکترم رو عوض کنم می رفتم بیمارستان عرفان پیش دکتر سهیلا عارفی

آسمان جون
آز بتا مگه آزمایش بارداری نیست؟ برای چی آزمایش بتا داده؟ یعنی مشکوک بوده که احتمالا باردار هستی؟؟

ستایش جون
انشالله فردا با خبر خوش آز مثبت میایی پیشمون. برات از خدا بهترین ها رو آرزو می کنم. صبح زود برو آز بده و یادت باشه که ما اینجا منتظرتیم

سحر جون
یعنی چی آبنرمال شش درصد؟ یعنی شش درصد از اسپرم های همسرت ابنرمال هستند؟؟؟؟ اگه این طوره این که بد نیست عزیزم. یعنی نود و چهار درصدشون نرمالند که خیلی هم عالیه
‎پروردگارا مادرشدن را قسمت تمام دوستان سخت کوشم قرار بده که با وجود مشکلات دلی پرامید دارند به وسعت دریاها و به محکمی کوه و به نرمی نسیم و به لطافت باران... آفریدگارا بهترین های آسمان را نصیبشان کن
Lilypie Pregnancy tickers
سلام
شبنم جون
از حوصله ات برای جوابگویی به بچه ها تشکر میکنم خیلی مهربونی هیچ وقت اینجا رو ترک نکن.
آوا جون
خیلی متاسفم ولی به روحیه ات آفرین میگم.برای خودت صدقه بذار. راست میگی من هر وقت دپرس میشم دیگه نمیام تو سایت چه برسه به اینکه جواب همه زحماتت منفی بشه.
اما انشالله اینبار دیگه مامان یه نینی ناز و تپلی میشی ما هم برات دعا میکنیم.
(ملودی) جون
مرسی از اینکه جوابمو دادی اما چند تا سوال دیگه برام بوجود اومد؟ اینکه گفتی از دفعه دوم مشاورها تو شایامهر ویزیت میکنن یعنی تاموعد عمل دکترو نمیبینی؟ پس دکتر فقط بار اول تشکیل پرونده میده؟ مشاورها هم پزشکن؟ بعد توی کدوم مراحل نیاز هست که شوشو هم حضور داشته باشه.

الهی و ربی من لی غیرک...
2706