2737
2734

دوستان نظرتون برای ازدواج چیه ؟ واقعا عاشقمه و‌منم دوسش دارم ولی نه عشق و عاشقی من کلا عاشق پسری نشدم تا حالا، همینکه منو اینقدر دوست داره به دلم نشسته،  ولی وضع مالی کمی داره‌و و کارمنده ‌و اینکه یه سری وابستگی هایی که خاندواده ش بهش دارن که ممکنه در اینده مشکل ایجاد بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همچین پسری هر چقدر هم که مثل برگ گل پاک باشه تا وقتی که شرایط ازدواج و استقلال نداشته باشه مرد زندگی نیست.

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 
2740
گول نخور پسرا تو نقش بازی کردن خوبن به قول دوستم درسته که میگن پسرا عاشق قیافه میشن و دخترا عاشق حر ...

میدونی سنشم کم‌نیست که بگم بچه س، ولی بخاط اینکه چند بار گفتم نه و نمیخوام ارتباط داشته باشیم واقعا حالش بد شد و بیمارستان رفت، نمیدونم چقدر نقش بازی کردن می تونه توش باشه

من این اشتباه رو کردم تو نکن

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake در انتظار فرشته کوچولوی دوم خانوادمون✨ ۴ ماه انتظار...

بنظر من مادیات خوبه ولی ملاک نیست همینکه آدم خوبی باشه وفادار و متعهدو صادق  باشه ،دورو نباشه، دوست داشته باشه و مرد زندگی باشه کافیه دیگه مادیات رو طی زندگی میشه بهش رسیدو بدستش آورد

فقط خودش وابسته خونوادش نیست؟ اینکه نسبت به خونوادش خوب باشه خوبه پس یعنی یاد گرفته و می‌تونه مرد زندگی خوبی هم برای تو باشه فقط حتما حتما خوب بررسی کن وابسته نباشه چون دیگه شرایط یه جور دیگه میشه

اینکه در حد اون  عاشقش نیستی نکته اصلی هست .در واقع از دوست داشته شدن از طرف اون خوشت میاد  و این خوب نیست .این حسی که داری ممکنه بعدا مشکل ایجاد کنه .بقیه چیزها قابل حل هست .با خودت روراست باش اگه عاشقش نیستی بی رودربایسی بهش بگو 

میشه لطفا ویژگی های بدی که اذیتتون میکنه توی ارتباطونو بگین؟ چییا رو‌باید جدی بگیرم

اختلاف فرهنگی و اجتماعی داریم 

فردا بیشتر برات میگم

درخواست دوستی بده 

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁ی قناد خونگی که با عشق کیک و شیرینی میپزه😍🌱 ی دختر خودساخته😘 پیج اینستاگرامم: @ariyanaz_cake در انتظار فرشته کوچولوی دوم خانوادمون✨ ۴ ماه انتظار...
اینکه در حد اون  عاشقش نیستی نکته اصلی هست .در واقع از دوست داشته شدن از طرف اون خوشت میاد  ...

عزیزم من با شناختی ک از خودم دارم فکر نکنم عاشق شم، نهایتا دوست داشته باشم یکیو

2706