2733
2734
عنوان

اونایی که فقط و فقط با قرص پریود میشن تورو خدا کمککککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 775953 بازدید | 9956 پست
سلام من از اولش مشکلی نداشتم البته فقط پریودیهام روزاش نامنظم بود هر ماه میشدم ولی 28 روز نبود قاطی پاطی بود ولی 3 سال پیش کم کاری تیرویید گرفتم بعدش دیگه پریودیهام نامنظم شد یعنی 1 ماه میشدم 2 ماه نمیشدم تا اینکه دیگه اصلا نشدم و فقط با قرص میشدم 1 سال فقط با قرص پریود شدم تا اینکه به توصیه یکی از دوستام رفتم طب سوزنی 16 روز رفتم و دکتر طب سوزنی گفت از یک ماه دیگه قول میدم پریود بشی درست یک ماه بعدش بدون قرص شدم و کاملا منظم سر 28 روز میشدم بعدشم حامله شدم و حالا دوقلو دارم که 6 ماهشونه و 2 ماه بعد از زایمانم هم پریود شدم بازم منظمه البته من پیش یه استاد طب سوزنی رفتم

الی جان ایمیل برات فرستادم من تا دوازده بیدارم خواستی تماس بگیر

میشه شما که خدارو شکر مشکلت حل شده ما رو راهنمایی کنی؟ بله

میشه بگی به نظرت برم پیش کدوم دکتر؟ دکتر زنان متخصص نازائی

من که کم کاری تیرویید دارم اگه بخوام برم پیش دکتر معینی میتونه کمکم کنه؟ دکتر معینی به طور جداگانه ودکتر غدد هم جداگانه کم کاری تیروئید رو کنترل می کنه که بعد از حامله شدن دوز داروها تغییر پیدا میکنه اول باید دکتر زنان تخمدانهات رو فعال کنه

همون سوالای بالا...........

میشه بگی اگه پریود نمیشدی مثل ما علتش چی بود؟ کفتم که عدم فعال بودن هیپوتالاموس میانی

از چند سالگی و چند سال تحت درمان بودی؟ از شانزده سالگی دکتر رفتم و تا بسیت سالگی از این دکتر به اون دکتر میرفتم تا اینکه دکتر ذوالقدری بهم گفت با این روش باردار میشی هر وقت ازدواج کردی برات اقدام می کنیم که بعد از ازدواج هم به دکتر معینی مراجعه کردم و همون حرف رو زد بعد از دو دوره هم حامله شدم

الان خودت پریود میشی؟ نه

از اول رفتی پیش دکتر معینی؟ نه

خواهش میکنم توضیح بده..... خوب دادم

با حرفایی که زدی امیدوار تر شدم عزیزم .......خدارو شکر چون من کاملا این روزها رو گذروندم و می دونم چی می گی حالا اگر خواستی بیشتر با هم حرف میزنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام لیلا جون
مرسی که تجربتو برامون نوشتی

مواظب کوچولوهات باش

لیلا جون
میشه در مورد طب سوزنی توضیح بدی؟
پیش کی رفتی؟
درمانت چقدر طول کشید؟

یعنی مشکل ما هم ممکنه با این روش حل شه؟
میشه در مورد دکترت توضیح بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون میشم
2738
الی جان سلام
من 29 سالگی اردواج کردم و 34 سالگی هم حامله شدم
در مورد دکتر غدد باید بگم که آره میشناسم ولی پیشنهاد میدم به یه دکتر زنان خوب مراجعه کن و در کنارش تحت نظر دکتر غدد باش چون من هم همین کار رو کردم
سلام نانا جون

نه تاحالا عکس رنگی نگرفتم

نانا جون یعنی شما از 29 سالگی تحت درمانی؟

اصلا تا الان پریود نشدی؟

اخه دکتر زنان گفته تا پریود نشی حامله نمی شی.......

میشه بگی شما از کی از چند سالگی پیش دکتر معینی میرفتی؟

شما پیش دکتر غدد و زنان با هم رفتی؟میشه بگی کدوم دکتر غدد؟ میشه شمارشو برام بزاری؟

اخه میخوام برم پیش یه دکتر غدد دیگه ببینم اون چی میگه؟

اما یه متخصص خوب که تشخیصش دقیق باشه و مجبور نشم که واسه تایید حرف اونم برم پیش یکی دیگه.......

دکتر معینی سخت وقت میده؟چه جوریه؟واسه مریضش وقت میزاره ناناجون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستی ناناجون

میشه ازت خواهش کنم در مورد روند درمانیت و داروهات و اینکه کی iui کردی توضیح بدی ؟

یعنی اونایی که مشکل مارو دارن فقط با iui یا ivf و کلا با عمل باردار میشن؟

خواهش میکنم اگه برات امکان داره توضیح بده ................

ممنون میشم عزیزم

من دکتر سعادتمند (دکتر زنان) میرم
اون دفعه معاینم کرد گفت که یه زخم بزرگ تو رحمم دارم

و گفتش باید زخمم رو بسوزونم ........

کسی ناحالا این کارو کرده؟؟//

کسی میدونه چه جوریه؟؟؟؟؟؟؟/

اگه کسی میدونه خواهشا برام توضیح بده.................
نانا جون یعنی شما از 29 سالگی تحت درمانی؟
ج) از شانزده سالگی دکتر رفتم و تا بسیت سالگی از این دکتر به اون دکتر میرفتم تا اینکه دکتر ذوالقدری بهم گفت با این روش باردار میشی هر وقت ازدواج کردی برات اقدام می کنیم که بعد از ازدواج هم به دکتر معینی مراجعه کردم و همون حرف رو زد بعد از دو دوره هم حامله شدم

اصلا تا الان پریود نشدی؟
ج) با دارو بله میشه ازت خواهش کنم در مورد روند درمانیت و داروهات و اینکه کی iui کردی توضیح بدی ؟

اخه دکتر زنان گفته تا پریود نشی حامله نمی شی.......
(وقتی بهت داروی تحریک تخمک گذاری میدن اگر حامله نشی پریود میشی در ضمن زیاد با داروها نزار روت آزمایش کنن راهی که دیگران جواب گرفتن برو تا اونجای که من اطلاع دارم کسی که مشکل من رو داره تا به حال درمان قطعی نشده ولی قادر به حامله شدن هستیم)

میشه بگی شما از کی از چند سالگی پیش دکتر معینی میرفتی؟
ج) در واقع 29 سالگی ولی تصمیم برای بچه دار شدن رو 34 سالگی گرفتم اولین باردستور عکس رنگی رو داد و جواب رو که بردم بهم گفت به راحتی حامله میشی من هم با خیال راحت رفتم خوش گذرونیهام رو انجام دادم و بعد اقدام کردم
شما پیش دکتر غدد و زنان با هم رفتی؟
ج)بله دکتر غدد هیچ ربطی به کار دکتر زنان نداره فقط در کنترل هورمونها به هم کمک میکنن و بدن نرمال میشه

میشه بگی کدوم دکتر غدد؟
ج)دکتر امیر ضیایی

میشه شمارشو برام بزاری؟
ج) مطبش عوض شده شماره جدیدش رو که پیدا کنم حتما

اما یه متخصص خوب که تشخیصش دقیق باشه و مجبور نشم که واسه تایید حرف اونم برم پیش یکی دیگه.......
(من فکر میکنم در مورد دکتر رفتن و گرفتن نظر چند نفر خساست نکن )

دکتر معینی سخت وقت میده؟چه جوریه؟واسه مریضش وقت میزاره ناناجون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ج)خیلی سخت نه ولی خیلی سرش شلوغه شاید کمی معطل بشی ولی ارزشش رو داره من که خیلی راضیم مهمترین چیزی که در اون میبینم با سواد بودن در کارش و واقعا بدون چشم داشت و کیسه دوختن برای کسی کار می کنه در مورد زخم رحمت هم حتما باهاش مشورت کن چون اگر نیاز نباشه بهت میگه و اگر هم نیاز باشه و اون هم تشخیص بده با خیال راحتر پیش هر کسی که میخوای انجام میدی

میشه ازت خواهش کنم در مورد روند درمانیت و داروهات و اینکه کی iui کردی توضیح بدی ؟
ج)داروهایی که تجویز میشه اصولا hmg و hcgهستن که در نهایت تخمکذاری رو در پی داره

ج) نه لزوما ولی چون داروها گرون قیمت هستن بهتره که ضریب احتمال رو بالا برد چون با انجام هر بار iui یا ivf
احتمال باروری زیادتر میشه وگر نه می تونی به صورت طبیعی انجام بدی ولی به صرفه نیست

2706