2733
2734
عنوان

کسی بوده با خوردن قرص متفورمین باردارشده.......................

| مشاهده متن کامل بحث + 450720 بازدید | 1780 پست
نی نی گل من شبی 2 تا 500 میخوردم

اپو خارجیه و اثرش بیشتر ایرانیا مثل گچ می مونن

هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان لطفا من رو در جمع گرم و صمیمی خودتون بپدیرید من 5ساله ازدواج کردم اما چون دیابت دارم جرات نکردم به بارداری اقدام کنم الان سه ماهه زیر نظر دکتر هستم و به خاطر تصمیمم تزریق انسولین رو شروع کردم متفورمین روهم به همین دلیل می خورم! پریودیم کاملا منظم اما خیلی نگرانم و نیاز به آرامش دارم لطفا اگه در این باره چیزی میدونین به من بگین تو رو خدا برام دعا کنید آخه عاشق بچم!!!
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
2731
نی نی گل جون اون دو ماهی که پریم بهم ریخته هنوز متفورمین نمیخوردم...............ولی شنیدم بیشتر از یه ماه طول میکشه تا متفورمین اثر بزاره............باربی جون بیا اسم قرصتو کامل اینجا بنویس ببینم چب میخوردی؟؟؟
2740
من گلوکوفاژ رو این ماه اخری گرفتم ولی به جایی نرسید چون باردار شدم دکتر گفت اگه اپو متفورمین گیرت نیومد گلوکوفاژ بگیر که بخاطر تحریما اپو گیر نیومد

یسنا جون سلللللللللااااااااااااااااام خوبییییییییییییییییییییییییییییی اسمش اپومتفورمین بود

واقعا متفورمین باعث بهتر شدن تخمکگزاری میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منا تو زود حامله میشی انسولین خودش فعال کنندیه تخمدان هاست
عمیه من تو سن 35 سالگی دیابت گرفت و انسولین میزد با وجود خوردن قرص ضد بارداری حامله شد
هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
وای مرسی باربی جون کلی ذوق کردم ان شاا... که خدا به هممون نی نی های سالم و صالح بده........ امین راستی بچه عمه شما چند ساله شه؟ ان شاا.. که هیچ مشکلی نداره ؟ ممنون که منم دوستون شدم
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
باربی جون ممنون که میای جواب میدی عزیزم.بااجازت وبلاگت رو خوندم.ازاینکه بارداری خیلی خوشحالم
مامان ارتین جون من ساعت مشخصی نمیتونم بیام.اما اگه ساعت خاصی بگین سعی میکنم بیام
منا جون بیا کلوپمون ثبت نام کن دیگهههههههههههههههههههههه
یسنا جون پس مال قبل ازخوردن قرص بودههههههه
رنگین کمان سهم کسانی است که تاآخر زیر باران بمانند!
منا جون پسر عمم الان 10سالشه سالمو فضوووووووووووووول عمم هم خیلی دوسش داره و بیشتر از اون 4تا بهش میرسه ایشالله زود قسمتت بشه و بیای از شیرین کاریاش تعریف کنی

نی نی گل جون خواهش میکنم اخه درکتون میکنم چون خودمم این روزارو گذروندم مطمینم شماها هم زود جواب میگیرین

یسناااااااا شیرینی چه قابلللللللللللل عزیزم ولی منم ازت شیرینی میگیرمااااااااااااااااااااااااااا
باربی جون خوش به حالت برای ماهم دعا کن عزیزم تقریبا 17 این ماه که پری بشم دوازدهم پری میرم سونو گرافی دکی گفته اگه متفورمین این ماه بخورم خوب میشم
اهی وقتا فکرمیکنم اگه هیچوقت نتونم بچه دار شم اونموقع باید چیکارکنم
اگرتنهاترین تنهایان شوم باز هم خدا هست او جانشین تمام نداشته های من است
2706