2737
2739

مام میزنی ؟

منم چند وقته یکم درد میکنه

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزن معمولا توده‌ای خطر ناک درد نمیکنن نگران نباش 

خوب نشدی ی دکتر برو 

بد تموم شدن پریودت ک میخوای حموم کنی صابون بزن دستت بد دستاتو قشنگ ب سینه هات زیر بغلات بکش اگه چیز خطر ناکی باشه میفهمی

2738
نترس عزیزم بخاطر تغییرات هورمونیه منم اینجوری میشم گاهی تو تایم پریودی یا قبل و بعدش  ی وقتایی ...

واسه من سه ماهه موقع لمس درد میکنه بعضی وقتا دردش بیشتر میشه

اره مام استفاده میکنم واسه من سه ماهه

من چند وقت بود درد میکرد مام استفاده نکردم خوب شد 

باز الآن که استفاده میکنم گاهی درد میگیره

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
2706