2737
2734
سلام خانومای هنرمند من چند جلسه هست که میرم کلاس متد گرولاین خیلی خوشحااالللممم
گر نگه دار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.(خدایا خودت نگهدار این هدیه کوچیکت باش)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان رکسانا جون خوشحالم که هستی عزیزم.صفحات اول این تاپیک خودت الگو می ذاشتی جییییییییییگر.به علاوه ی الگوهای در خواستی .الانم اگه خودت چیز مناسبی داری بذار عزیزم. به خدا ثواب می کنی خواهر.اینجا تقریبا همه نی نی دارن مدل لباس بچه گونه( به خصوص که الگوهات برا تازه کارایی مث من هم مناسبه )با الگو کلی طرفدار داره می گی نه امتحان کن
اللهم عجل لولیک الفرج
2728
زهرا مامان سها

1391/10/12 10:10 ب.ظ

سلام دوستان
میشه بگید دامن بچه را چجوری باید بدوزم؟منظورم اینه که باید الگو بکشم؟واسه دامن پیلی دار

مدل کت و شلوار نذاشید برام دوست جونا

اینو میگم مامان رکسانا
دامن بچه؟
2738
یک چیز دیگر؟
پارچه فوتر را اگر استر نزنی و در اصل به جای پالتو مانتو بدوزی بد وایمیسه؟
بعدشم اگر بخای استر بزنی چه استری گرمترش میکنه اخه رویال اصلا گرم نیست تازه سرما را جذب میکنه؟
من با برگردوندن استر مشکل دارم
تا اونجا که از سرشونه و یقه باید برگرده را میدونم استین را نمیدونم چکار کنم
اگر از قبل وصل کنم استریش را میشه با تمام استری لباس یکجا از سرشونه و یقه برگردوند اون را هم؟
زهرا جام مامان سها میشه از بالاتنه لباس زرده دخترت یه عکس از نزدیک بذاری؟ اگه زحمتت نمیشه
جنس بالاتنه لباسش چیه؟
بعدشم تور دامن لباس زرده چه توریه؟ چطور اینقدر چیندار شده؟ ممنون میشم توضیح بدی مراحل دوخت بالاتنه و دامن رو مرسیییییییییییی
میتوانم دنیا را یک دستی فتح کنم! ... به شرطی که دست دیگرم را تو گرفته باشی...
بالاتنه اش ساتنه
دامنش هم تور مژگانه
دامنش را چهار تا مستطیل 7 -10 -15- 20 سانتیه که میشه قد دامن به طولی که دلت بخاد که من دوتای عرض پارچه تورم که فکر کنم یک متر بود و دوتاش میشد دومتر بریدم
بعد نوار اریب مشگی دوختم و تور را چین سوزنی دادم
4 طبقه را بهم دوختم و بعدش دوختمش به کمر بالاتنه
برای بالاتنه هم یک مستطیل به قد زیر گردن تا کمر دخترم که شد 14 س و هرض دورتا دور سینه دخترم
پشتش را دوبرابر گرفتم که کش ماسوره دادم
8pic.ir     مکانی برای آپلود رایگان فایل های شما

بند ها را هم توی تنش اندازه کردم
اون تورهای بند هم که چن سوزنی با نوار اریبه مثل دامنش
2706