2733
2739
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162624 بازدید | 8784 پست
نیکی جون از لطفتون بی نهایت ممنونم. دکتر رفتم. یک فیس واش هیدرودرم بهم داد که اصلا راضی نیستم و یک کرم اکتیپور که فقط شبها میزنم و ازش نا امید شدم. مثلا از شهرستان اومدم کرج که نتیجه بهتری بگیرم ولی بی فایده بود.
شخصیتم را با برخوردم اشتباه نگیر.
شخصیتم آن چیزیست که هستم و برخوردم بستگی به آن چیزی دارد که تو هستی!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستا اینجا چه سریع پیش میره
واسه فیس واش که اولا هنوز ثابت نشده که سدیم لوریل سولفات سرطانزاست و به دیوکسانش گیر دادن. بعدم مگه پارابنا سرطان زا نیستن؟ برین ببینین چندتا از کرماتون پارابن نداره؟!! گفتم این در حد یه گیره و قطعی نیست و من بیشتر سرچ نکردم و نمیدونم اگه دارید نندازید دور
فیس واش کلینانس اون نداره - فیس واش بیودرما نداره- اینا رو میدونم. حالا چرا گیر دادین به فیس واش؟؟! بیودرما یه پاک کننده داره که نیاز به آبم نداره و اسمش سبیوم اچ تو او هستش خیلی خوبه- از پن های پوست چرب هم میشه استفاده کنید- من کلا با هرچیزی که زیاد کف کنه مخالفم.
نانا جون پوستت عین پوست منه! باید محصولات oil free استفاده کنی حتما مخصوصا مرطوب کننده فراموش نشه
اینم بگم که دیفرین و رتینوئید ها اصولش اینه که برای شروع دو هفته ی اول دو شب در میان و بعد از ان یک شب در میان بزنید - بعدم اگه مشکلی نبود هر شب بزنید
خانومی جان سدیم که مشکلی نداره
ولی خواهشا برید یه تحقیقی راجع به سدیم لوریل سولفات بکنید که اگه همچین چیزی راست نیست بیخود آبروی بنده خدا رو نبریم :))
دوستون دارم خیلی زیاد- به چشماتونم خیلی میاد :))))))))))))))))))))))))))))))))) :***
سلام بچه ها.من پوست چربی دارم با یه عالمه جوش و جای جوش!کلی هم پول دکتر دادم ولی انگار نه انگار!آخه دلم نمیخواد قرص بخورم!AHAنئواستراتا هم گرفتم نتیجه آن چنانی ندیدم.حالا به گفته نیکی جون ژل اکسفولیاک بگیرم ببینم چی میشه؟!گناه دارم
2728
2738
یکی بهم بگه چکار کنم یک جوش گنده رو لپم زده که 4روزه الان بزرگ شده ووسطش سفید چرک شده و کامل نرسیده ولی خیلی زشته چکار کنم زودتر برسه و خشک بشه دیشب لیمو ترش تازه زدم ولی هیچ فایده ای نداشت میترسم دست بهش بزنم جاش بمونه
Lilypie First Birthday tickers
ستاره جان اگه ریزشت خیلی شدیده(دستتو بکش تو موهاتو مشت کن ببین چقد مو تو دست اومده) اگه کم بود همون 2تا خوبه ولی اگه زیاد بود 3 تا بخور. من یکی از دوستامون ریزشش خیلی بود در حدی که فرق سرش خالی شده بود دکی گفته بود 4 تا بخور حالا خودت این وسط با موهای خودت قیاس کن و به نتیجه برس
2706