2737
2734

من یه مهارتی دارم که جالا تو کامنت میگم که پاک کنم

تو این مهارت تا به الان خیلی خوب بودم همیشه ، واقعا زیاد

تو نوجوونی که بیشتر شکوفا شد و مامانم که میدید میگفت همه تو نوجوونی اینکارو میکنن و میگفت خودشم اینجوری بوده و همه همینن و ... 

انگار که می‌خواست بگه تو هیچ فرقی با بقیه نداری و فک نکن پیز خاصی هستی منم همین بودم و ...

در حالیکه من میدونستم این مهارت من به نسبتبقیه بیشتره و وقتی بهش میگفتم با یه حالتی که انگار ناتو نمیدونی من میدونم ردش میکرد.... 

نمیدونم چرا اول صبحی یادش افتادم....

این رفتارش ینی چی؟... همیشه ناراحت کنندهبوده برام این داستان 

تینا۲۲ساله دانشجوی رشت و دریا، یه سگ هاسکی دارم به اسم  تابستون که بچمه🦁
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

چه خوب عزیزم 

متاسفانه مادر منم اینطور بود همش میخواست ثابت کنه من از خودش بهتر و خوب تر نیستم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
چه خوب عزیزم  متاسفانه مادر منم اینطور بود همش میخواست ثابت کنه من از خودش بهتر و خوب تر نیستم ...

این جسو ازش میگیرم کلا

این جسو ازش میگیرم کلا

فکر میکنی به چه دلیله؟ 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
2740
فکر میکنی به چه دلیله؟ 

مادربزرگ منم همینجوریه... فک میکنم یه رگه هایی از خودشیفتگی ممکنه باشه 

مادربزرگ منم همینجوریه... فک میکنم یه رگه هایی از خودشیفتگی ممکنه باشه 

اره ممکنه 

بیخیال عزیز دلم شما خیلیم با استعدادی چون رشته سختی رو قبول شدی قطعا کار هرکسی نیس

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
بیخیال عزیز دلم شما خیلیم با استعدادی چون رشته سختی رو قبول شدی قطعا کار هرکسی نیس

الان بهش باور دارم 

ولی یه زمانی برام میترس به مامان خودم میخواستم اثبات کنم چیزی رو که همه بهم میگفتن...

چه خوب عزیزم  متاسفانه مادر منم اینطور بود همش میخواست ثابت کنه من از خودش بهتر و خوب تر نیستم ...

سلام ایلدا خوبی چا خبر تایپکتو دیدم منم با شوهرم عروسی نگرفتیم به جاش رفتیم یه هفته ترکیه کلی گشتیمو کیف کردیم دو نفری ما عید رفتیم اومدیم سوالی چیزی داشتی خوشحال میشم کمکت کنمو اینکه اگه عروسی بخوای مطمئن باش خانووده شوهرت خیلی اذیتت میکنن برات زهرمار میشه 

2706