2733
2734
عنوان

احتمال خطا سونوگرافی در تعیین جنسیت پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1164595 بازدید | 1379 پست
بله سارا جون دقیقا همینجوری که شما میگین هستش نه هنوز اسمی انتخاب نکردم منتظرم حدود ده روز دیگه برم سونو آنومالی این سونو برای اعضای بدن جنین جنسیت هم ١٠٠٪ مشخص هستش بعد که دقیقا مطمئن شدم اسمو انتخاب میکنم البته یه چند تایی انتخاب کردیم ولی هنوزبه نتیجه نرسیدیم شما چطور؟
من اسم دختر و پسر رو با هم انتخاب کرده بودم میخواستم اگه دختر شد بزارم سارینا
اما وقتی فهمیدم پسره اسمش رو گذاشتیم سورنا sorena

CafeMom Tickers

پسر دلبندم سورنا 29 تیر 92 پاهای کوچولوش رو به زندگیمون گذاشت و خوشبختی رو به منو باباش هدیه کرد خدایا به خاطر همه چیز ممنون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام سارا جان خوبی؟
سونو آنومالی انجام دادم اونم گفت پسره تو برگه سونو هم نوشت دیگه ١٠٠ درصد هم معلوم شد من چند تا اسم انتخاب کردم ببین کدون بهتره
رایان
مهرسام
آرین
آروین
شما هم چند تا بهم معرفی کنید؟
قراره فردا برم دکتر که سونوهم خودش داره هفته 16 هستم فردا میشه 16 هفته و چهار روز شاید معلوم شه این خرمای من چیه ( آخه اینقد شیرینه من و بابایی بهش میگیم خرما) گرچه دکترم گفته که 18 هفته گی ممکنه معلوم شه ولی کاش فردا بفهمم چی هستی قند عسلم.
2738
سلام بچه ها خوبین؟ کسی هست؟

من تو 15 هفته و 3 روز بهم دکتر گفت احتمالا دختره و جالبه تو برگه زده بودن male

منم چون گفته بود دختر به برگه توجه نکردم

تو 17 هفته 1 روز بهم گفت با درصد و احتمال بالا پسره. البته دو جای مختلف رفته بودم

بعد به این دومی گفتم قبلی بهم گفته احتمالا دختره

گفت پس چرا نوشته male؟؟؟

و اونجا بود که تازه کاغذ رو دیدم

حالا موندم نمیدونم بچم پسره یا نه؟؟؟؟ چقدر انتظار سخته
خدايا به خاطر وجود خانوادم و همسرم و پسرم هزاران بار شكر💖💖💖
سلام به منم تو هفته نوزده گفت دختره اما من خیلی بهش اعتماد ندارم چون خیلی سرسری سونو کرد در ضمن منشیش ازم پرسیده بود دکتر خودت گفته بچت چیه آخه دکی خودم هم گفته بود دختر حالا که نگاه میکنم تو برگه سونو جنسیت رو ننوشه
به نظرتون ممکنه اشتباه باشه؟؟؟؟
خدا جونم

هرگز نگویمت که بیا دست من بگیر عمریست گرفته ای مبادا رها کنی
سلام دوستان
منم هفته16 رفتم سونو گفت دختره
الانم 21هفتم میگم شاید اشتباه باشه شوهری پسر میخواد بچه دوممه یه دخترم دارم نمیدونم ولی خودم میگم سالم و صالح باشه هرچی صلاح یاشه برام دعا کنید.
راستی خیلی دوس دارم از سونیفول یه خیر داشته باشم که بالاخره بچش چی شد انشالله مبارک باشه.
مامان حسام میگن وقتی دکتر روی برگه سونوننویسه یعنی مطمئن نبوده که ننوشته و دوباره باید بری.
2706