2733
2739
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 434583 بازدید | 2925 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر غلامحسین حسنی........... شماره مطب : 88524564-88759420

خ شهید بهشتی میدان تختی خ مهناز کوچه چهارم شماره 9 طبقه همکف

ایشون همون دکتری است که با مجله خانواده همکاری میکند

عالی هستن من بسیار راضی ام ازش... فقط وقتی تماس گرفتی حتما حتما به منشی بگو که بارداری تا زودتر وقت بده بهت

خیلی همکاری می کنن...
در مورد قرصت ... من بوسپیرون می خوردم ولی قبل از بارداری...

توی بارداری قرص هایی است که عوارض ناچیزی داره ... ( با توجه به اینکه ماه 6 هستی) ( 3 ماه اول خطرناکه هر قرصی !)

الان دکتر با احتیاط ( ولی راحتتر ) می تونه بهت دارو بده... ببین به من قرصی داد به اسم کلروپرومازین ( این دارو

از یه طرف جزء داروهای اعصابه و ارامبخشه ولی از سوی دیگه دارویی است که برای تهوع بارداری تجویز میشه

البته ممکنه به تو نیفته یا داروی دیگه ای بهت بده ... فقط نگران نباش ... آروم باش من بیشتر از هر کس دیگه ای درکت می کنم

دوران بارداری من به جای اینکه بهترین دوران عمرم باشه بدترین بود وقتی یادم میوفته گریم می گیره واسه خودم

ولی برای چندمین بار می گم نی نی ات که بیاد اصلا دنیا بهشت میشه واست
2731

عزیزم من از ماه 4 دارو خوردم!! از ماه 4 کلروپرومازین ( فقط ) ....... از ماه 6 به بعد کلروپرومازین + فلوکستین 20

** الان اینو نوشتی خنده ام گرفت من هم دوست نداشتم واسه نی نی خرید کنم

به مامانم با نا امیدی می گفتم نی نی ام سقط میشه ( یا دور از جونش سالم نمی شه ) خرید نکن!!!!!!!!!

ولی الان به افکارم می خندم فقط به خدا توکل کن ... من چون دارو میخوردم خودم + خانواده ام دائما در حال نماز خوندن و نیایش با خدا بودیم!!

خدایا شکرت..
مرضیه جان از اشناییتون خوشبختم شما چند هفته ای وچه دارویی مصرف میکنی من تو هفته 26 هستم و چند روزه فهمیدم قندم بالاست ولی 4 ابان وقت دکتر زنان دارم
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
پریسان جان از اینکه جوابم رو دادی ممنونم خیلی مهربونی دکتر هم به من قرص تری فلوئوپرازین و فلوکستین 10 داده بود ولی می دونی که از عوارض این داروها بی قراری و اضطزاب است من 3 تا دونه خوردم اصلا بهم نساخت دیگه نخوردم ایا به شما می ساخت در ضمن من اصلا خواب ندارم شبها تا صبح نگهبانی می دم بعضی وقتها که بی خوابم نصف قرص کلونازپام می خورم و 2ساعت می خوابم
راستی این عکس پسرته چند سالشه چقدر خنده رو به نظر میاد میدونی دلم می خواد افکارم رو با یه دوست در میان بگذارم من همش فکر می کنم سایز شکمم کوچیکه یا وزنم مناسب نیست بچه رشد نکرده پیش خودم می گم یعنی میشه منم یه روز زایمان کنم بعدش وقتی به هفته های باقی موندهفکر می کنم می خوام دیوونه شم اگه خدا بخواهد 25 دی زایمانمه بچه هم پسره همه بهم میگن این بچه تو به دنیا بیاد ما یه فس کتک حصابی بهش می زنیم از بس که همرو اذیت کرده
2738
سلام ستاره جونم ..

مرسی عزیزم .... من چون حاملگی ام مربوط به سال 86 بودش اون زمان نی نی سایت خیلی رونق نداشت کاربران کمی داشت و تازه داشت تاتی تاتی می کرد

من هی میومدم تاپیک میزدم درباره افسردگی و قرصهایی که میخوردم ولی هیچکس مشکل منو نداشت که همدردی کنه یا کمکی بکنه

فقط خانوم دکتر رزیتا فاطمی ( مدیر سابق سایت ) که دکتر زنان هستن به دادم می رسید

برای همین دلم میخواد الان تجربیاتم رو به بقیه بدم .... چون خیلی درکت می کنم می دونم خیلی دیــــــــــر می گذره

من از ماه 6 به بعد دقیقه شماری و ثانیه شماری می کردم واسه زایمان ( میدونی سه ماه رو ثانیه شماری کردن یعنی چی ؟)

فکر می کردم هیچوقت فروردین نمیشه @!!!

نی نی من متولد اول فروردین 87 هستش ..... اسمش علیه .... الان یکسال و نیمه است...

بله اون عکس کاربریم عکس علی هستش

راستی کلونازپام رو نخوری فکر کنم بهتر باشه ..... ( البته 1/4 خیلی مقدار کمیه ولی حتما بادکترت مشورت کن چون

جزء گروه کم خطر نیست.... با دکتر حسنی هم میتونی مشورت کنی )

من تو حاملگی قرص داکسپین بهم داد که نیوفتاد ولی فلوکستین خوشبختانه افتاد خوب خوب نشدم ولی خیلی بهتر شده بودم ... فقط نفس تنگی و کمی بی قراری و... باقی بود.

بعد از امدن نی نی کم کم داروهام رو کم کرد الان دیگه تقریبا دارم قطع می کنم باورت میشه؟!!! خودم هم باورم نمیشه!
2706