2733
2734
من هفته 6 بارداریم هستم الان یک هفته ای هست که لکه بینی دارم اول زیادتر بود به رنگ قرمز بعد خیلی کم شد و قهوه ای
دکتر نرفتم چون برای کنترل قلب جنین برای هفته ی 7 سونو دارم کسی تجربه ای داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام عزیزم من اینجوری بودم فکر کنم همون هفته 5 بودم لکه بینی داشتم و یه کمی هم درد
رفتم دکتر بهم آمپول پرولوتون داد 5 تا یه روز در میون زدم
خدا روشکر بعدش خوب شدم الان هم هفته 34 هستم حتما برو دکتر و پیگیری کن استراحت هم خیلی خوبه
باید کلی استراحت کنی تا برطرف بشه
2738
بله عزیزم من از هفته 5 لکه بینی داشتم ببین شرایط اضطرار تو بارداری باید حتما بری دکتر و دارو مصرف نی و تا هفته 7 منتظر بمونی ببینی قلب نی نی تشکلیل میشه یا نه
دکتر به من گفت 50 50 است موندن بچه کسایی که لکه بینی دارن مال من نموند با وجود استراحت مطلق هفته 10 رفت
اما خیلی زیادن کسایی که بچه می مونه فقط زود برو دکتر بهت شیاف یا آمپول می ده
خودم تو مطب دکتر خانومی رو دیدم که گفت من از اول تا اخر بارداری همش خونریزی داشتم لک هم نبود خون بود خیلی وقتا ...بچشم سالم سالم تو بغلش بود .
برا همین استرس نداشته باش و خودتو به خدا بسپار و استراحت مطلق کن
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
بله عزیزم من از هفته 5 لکه بینی داشتم ببین شرایط اضطرار تو بارداری باید حتما بری دکتر و دارو مصرف نی و تا هفته 7 منتظر بمونی ببینی قلب نی نی تشکلیل میشه یا نه
دکتر به من گفت 50 50 است موندن بچه کسایی که لکه بینی دارن مال من نموند با وجود استراحت مطلق هفته 10 رفت
اما خیلی زیادن کسایی که بچه می مونه فقط زود برو دکتر بهت شیاف یا آمپول می ده
خودم تو مطب دکتر خانومی رو دیدم که گفت من از اول تا اخر بارداری همش خونریزی داشتم لک هم نبود خون بود خیلی وقتا ...بچشم سالم سالم تو بغلش بود .
برا همین استرس نداشته باش و خودتو به خدا بسپار و استراحت مطلق کن
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
کسایی که از هفته های اول لکه بینی دارن بهتره که زیاد به ادامه بارداری امیدوار نشن تا اگر خدای نکرده مجبور به سقط شدن لطمه نبینن
من هم ار هفته 6 لکه بینی داشتم و استراحت مطلق بودم و چند بار هم بستری شدم و در نهایت در هفته 14 کورتاژ کردم و البته بعضیا هم لکه بینی داشتن و نینی شون سالم به دنیا اومد و امیدوارم شما هم جز این دسته باشید
همه چیز رو بسپار به خدا و از چیزایی که برات پیش میاد ناراحت نشو و بدون که خدا بهترینها رو برات میخواد
بهتره خوبی ها رو درست بنویسیم نه درشت!!!
صدف و نیلوفر آبی عزیز که جنینتون رو بدنبال لکه بینی از دست دادین میشه بگین لکه ها در چه حد بود؟ یک بار دیدین یا چند روز متوالی؟ آخه منم تو هفته 6 یکی دو لکه اونم فقط توی یک روز دیدم و سریع رفتم دکتر و بهم شیاف و استراحت مطلق داد و بعدم دیگه لکه ای ندیدم. خاستم بدونم اینکه قطع شده یعنی خطر سقط رفع شده یا هنوز امکانش هست؟
خداوندا نعمتت را به من هبه کن نه عاریت... آمین.
عزیزم بعضی خانوما دقیقا موقع پری حتی تا ماه آخر کمی لک می بینن

نی نی من 8 هفته هستش .......... دو بار درست موقع پری لک دیدم

منظورم زمانی هست که اگه حامله نبودم باید پری می شدم
خدایا. کمک کن بچه هام رو به تا. بهترین نحو بزرگ کنم رحم لعبدکالضعیف [smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm06.gif[/smiley]
لکه بینی همیشه به معنی سقط نیست گلم
توکلت به خدا باشه....
حتما به دکترت بگو برات شیاف پروژسترون بنویسه مصرف کنی لکه بینیت قطع میشه
سعی کن استراحت کنی و خیلی راه نری....

منم هفته 5 لکه بینی داشتم و با شیاف برطرف شد.البته هفته 7 که رفتم سونو فهمیدم حاملگیم پوچ بوده.
خدای نکرده اگر مشکلی باشه تو سونو معلوم میشه...
البته من خیلیا رو میشناسم که تا ماههای آخر بارداریشونم لک بینی داشتن ولی نی نیشون سالم به دنیا اومد و مشکلی نداشتن.ایشالا خیره
2706