2733
2739
عنوان

هنر آشپزی...

| مشاهده متن کامل بحث + 34729 بازدید | 226 پست
اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان
اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

mrquv74m2yrnrm1hrwib9dfjnd.jpg
گل پری جون ببخشید من الان تمام پستها را خوندم .... خیلی با عجله نوشتم ... ممنون که دستور کاملش را گذاشتی ...

مادربزرگم شمالی هستن ...

چشمک جونم خواهش میکنم قابلی نداشت.

من علاقه زیادی به آشپزی دارم و اگر سعادت داشته باشم و وقت حتما" در خدمتتون هستم.

2731
سلام بچه ها منم شمالی هستم کلی غذای محلی بلدم ولی الان آشپزی نمی کنم چون شرکت بهمون شام نهار و صبحونه میده و من دیگه آشپزی نمی کنم عاشق آشپزی هم هستممممممممممممم
2738
2706