2737
2734
عنوان

کسی بدون علایم باردار بوده؟

128 بازدید | 20 پست

همیشه یه هفته به موعد دردای پریودیم شروع میشد مثلاً زیر دلم درد میگرفت و سینه هام سفت می‌شد و درد میگرفت

الان ۳ روز ب موعدم مونده اصلا دردای پریودی ندارم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2740
شما اینجوری بودی یا کسی شنیدین اینجوری باشه؟

هراحتمالی هست.من اونزمان اصلا پریودیهام درد نداشت.تازه من لکه لانه گزینی داشتم که فکرکردم پریودشدم.تا یک و ماه و نیم که حالت تهوع ام شروع شد اصلا نفهمیدم باردارم.یه خانمی تو اتوبوس حالم بد شد بهم گفت تو حامله ای😅

هراحتمالی هست.من اونزمان اصلا پریودیهام درد نداشت.تازه من لکه لانه گزینی داشتم که فکرکردم پریودشدم.ت ...

اره هرکی یجوره همه مثل هم نیستن

من از یطرفم خوشحالم میگم چ خوب ک درد ندارم این ماه 

البته اگ عقب نیوفتاده باشه ، ولی همیشه ک منظم بوده ممکنه این ماه بخاطر اقدام زیاد هورمونا به هم ریخته باشه؟

اخه معلوم نیس ک خودم موندم چرا درد ندارم چون اکثرا میگن دردای پری داشتن و فکر میکردن پریود شدن  ...

نه اعلايم نداره كه همون اول استفراغ ندارى كه سينه هات سفت شداعلايم اوليش اينه 

نه اعلايم نداره كه همون اول استفراغ ندارى كه سينه هات سفت شداعلايم اوليش اينه 

سفت هست اما درد نمیکنه

تو موعد همیشه درد میگرفت با یه تکون کوچیک مثلا راه میرفتم هم درد می‌گرفت

برای علایم بارداری هم همونجوری میشه یعنی؟

اره هرکی یجوره همه مثل هم نیستن من از یطرفم خوشحالم میگم چ خوب ک درد ندارم این ماه  البته اگ ...

والا بیشتر ممکنه بخاطر اقدام زیاد احتمال بارداریت بالا باشه.اقدام زیاد ربطی به هورمونها نداره.دلم میگه بارداری به امیدخدا

اگه تابحال پريودت عقب نيفتاد تنبلى تخمدان ندارى احتمالاحامله هستى فقط حاملگى بدون اعلايم يه ذره خطرن ...

ن منظم بوده همیشه و فقط اوایل ک شروع ب اقدام کردم ۵ روز تاخیر داشت پ بعدش شد ۲،۳ روزی و اخیرأ ۳ ماهه ک منظم بوده

2706