موضوع: تيم غدد بيمارستان عرفان + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
مامان سيمين پست ها : 1025عضویت:1389/11/7
1390/9/23 - 4:07 عصر
سحر جان بيا كلو ب تيروئيديها.
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=12600&ChatDate=23-9-1390&PageNumber=2
كارلي پست ها : 201عضویت:1390/3/22
1390/9/23 - 4:49 عصر
سحر جان براي تيروئيد به حرف دكتر زنان اكتفا نكن و به دكتر غدد مراجعه كن كسي كه بايد اجازه بارداري بهت بده اونه نه دكتر زنان. و اما كم بودن ميزان تي اس اچ زياد مهم نيست! حتي بالا بودن تي پي او از نظر تيروئيد زياد مهم نيست مهم تي چهار آزاد و تي سه آزاد هست كه بايد توي رنج آزمايشگاه باشه. در مورد تي پي او هم دكترهاي غدد اصولا ميگن براي بارداري مهم نيست ولي دكترهاي زنان معمولا شك مي كنن به لخته شدن خون و هپارين يا آسپيرين تجويز مي كنن. به نظرم براي پايين رفتن آنتي تي پي او هم به دكتر غدد مراجعه كني بهتره.
(( ناز بانو )) پست ها : 3960عضویت:1390/3/26
1390/9/23 - 5:01 عصر
سلام سحر جان . در مورد پاكروش شكي نيست كه دكتر خوبيه . ولي من تعجب ميكنم كه هيچ دارويي بهت نداده فقط ميگه جلوگيري كن . راستش من در مورد آنتي تي پي او بالا شنيدم كه بايد تو بارداري هپارين بزني و تا جايي هم كه ميدونم پاك روش به بيشتر بيماراش هپارينو ميده .
من خودمم آنتي تي پي او بالا دارم عددش 890 . كم كاري تيروئيدم دارم كه كاملا تنظيمه بعد از يه سقط دكترم به اصرار خودم برام آز نوشت كه متوجه بالا بودن آنتي تي پي او شدم الانم منتظر جواب آزهاي بعديم هستم . راستي من دكتر زنانم تو بيمارستان صارم هست فرشته مسرور .
بهتره با يه دكتر غدد ديگه هم مشورت كني بعد تصميم بگير . انشالله كه خيره
       مبارک باشه :)
«مامان زهرا» پست ها : 484عضویت:1390/4/29
1390/9/23 - 5:05 عصر
سلام سحر جون.
من هم آنتي تي پي اوم بالا بود.
2 بار سقط داشتم.
و دكتر بهم روزي سه چهارم لووتيروكسين داد.
مقدارش از 518 اومد 472
ولي متخصص غدد بهم گفت با همين آنتي تي پي او بالا اجازه بارداري دارم و اين به اين زودي ها پايين بيا نيست
فقط وقتي حامله شدي سريع يه آزمايش اورژانسي از تي 4 و تي اس اچ بگير و برام بيار تا راهنماييت كنم كه مقدارش چقدر باشه.
به نظر من هم در مورد تيروئيدت به متخصص غددت اعتماد كن نه زنان
«مامان زهرا» پست ها : 484عضویت:1390/4/29
1390/9/23 - 5:08 عصر
تي اس اچ من 1.8

آنتي تي پي او 472

تي4
15.2

يعني با اين وضعيت به من گفت خوبه و ميتوني باردار بشي.
حالا اگه دكتر پاكروش براي چيزاي ديگه خوبه و فقط مشكل تيروئيدت رو نميتونه حل كنه برو پيش متخصص غدد و براي بقيه كارهات برو پيش پاكروش.
اگرم كلا بهش اعتماد نداري و خوب نيست خوب عوضش كن.
ولي در هر حالت چه اينكه عوضش كردي چه نكردي حتما حتما حتما تحت نظر متخصص غدد باش عزيزم.
منم در كلوپ تيروئيدي ها هستم.
اگه خواستي بيا اونجا.
احتمالا كارلي برات دعوت نامه فرستاده.
انشاالله مشكلت به زودي حل بشه و بارداري موفقي داشته باشي و يه ني ني سالم
مامان سيمين پست ها : 1025عضویت:1389/11/7
1390/9/23 - 8:33 عصر
مرسي دوستان كه اومدين
اميدوارم سحر جونم بياد و بخونه
سحر پست ها : 214عضویت:1388/7/11
1390/9/23 - 11:12 عصر
مرسي از همتون دوستاي گلم
مامان سيمين جون مرسي از اينكه دوباره اومدي
مامان كارلي عزيز من T3va T4 رم مشكلي نداشت فقط tpo va anti tirgolobolinam بالا بود كه دكتر غدد گفت مهم نيست
ساغر گلم منم به پاكروش اطمينان كامل داشتم ولي تازگيا داره خستم ميكنه بس كه محتاطه من حتي تو بارداري قبليم هپارينم ميزدم ولي بازم رشد جنين متوقف شد.الانم يك سال از سقطم ميگذره ولي هنوز پاكروش ميگه جلوگيري كن اونم به خاطر دو مورد تيروييدم كه براي دكتر غدد اصلا مهم نيست و ناراحتم كه پاكروش بهم دارو براي بارداري نميده
مامان زهراي نازنين اميدوارم كه مشكل شما هم به زودي حل بشه و ني ني بياد تو بغلت
كارلي پست ها : 201عضویت:1390/3/22
1390/9/24 - 10:18 صبح
خوب حالا برنامه پاكروش براي پايين آوردن تي پي او چيه؟ بالاخره بايد يه كاري بكنه ديگه...... تو مطالبي كه من خوندم سلنيم و زينك رو به عنوان پايين آورنده آنتي تي پي او عنوان كرده. تا حالا بهت پيشنهاد دادن؟ تو اين مدت كه تحت نظر بودي تي پي او چقدر پايين اومده؟ آزها رو به فاصله چند مدت دادي؟
مریم پست ها : 2عضویت:1392/11/13
1392/11/14 - 1:43 عصر
سلام دوستای خوبم من tpo450 1 یک ماه پیشم سقط داشتم خیلی نگرانم چند تا دکترم رفتم اما میگن این پایین نمیادخیلی نگرانم که باز سقط داشته باشم شما کسی رو میشناسید که با tpoبالا بچه آورده باشه ؟اگه چیزی میدونید راهنماییم کنید تورو خدا؟
توپولو 44 پست ها : 223عضویت:1392/6/19
1393/6/1 - 12:03 عصر
بچه ها من داستانم رابراتون میگم توروخدا اگه کسی تجربه ای داره کمکم کنه.ممنون میشم.
حدود 3 سال پیش برای بارداری اقدام کردم اول پیش یه متخصص زنان رفتم بعد از سونو رو شکم گفت کیست همولوژیک 5سانتی تو تخمدان راست دارم که اگه با دارو برطرف نشه باید عمل کنم.خدارا شکر بعد از 2 ماه ازبین رفت.بعد از ابن 2ماه سونوی واژینال شدم دکتر گفت پولبپ رحم دارم وباید عمل کنم چون اگه باردار بشم احتمال سقط بالاست.زیر بار عمل نرفتم وحدود 4 ماه بااستفاده از کتابهای دکتر خدادادی بطور جدی رژیم گیاهی گرفتم وبعداز 4 ماه رفتم سونو اثری از پولیپ نبود وبعدش جلوگیری راکنار گذاشتیم و بعد از 3 ماه که خبری نشد شوهرم ازمایش داد اسپرمش مشکل داشت هم سرعت حرکتش و هم تعدادش.واریکوسل خفیف داشت.شوهرم حدود 3ماه دارو خورد ولی بازم از بچه خبری نشد.دکترم را عوض کردم و رفتم پیش پروفسور میردامادی که برای خودم عکس رنگی نوشت و برای شوهرم سونو.تو عکس رنگی مشخص شد لوله هام هیدروسالپنکس است و التهاب دارندوبرام به مدت 3ماه انتی بیوتیک نوشت و برای شوهرم هم کلی دارو نوشت.بعد از 5 ماه که باز نتیجه نگرفتیم دکتر میردامادی گفت باید لاپاراسکوپی کنم.برام سخت بود قبول کنم بعد ازاین همه پنادو زدن و دارو خوردن باز باید عمل کنم.تصمیم گرفتم دکترم را عوض کنم.رفتم پبش پروفسور طاهریان.ایشون بدون بیهوشی تو مطبش منا هیستروسکوپی کرد و گفت رحمم دو شاخه وسپتوم دارم باید مجدد هیستروسکوپی کنم با بیهوشی وهم لاپاراسکوپی کنم به خاطر وضعیت لوله هام.هرچی پیش میرفتم به جای اینکه وضعیتم بهتر بشه هرروز یه چیز جدید می شنیدم.داغون بودم.بالاخره به پیشنهاد شوهرم رفتم مرکز ناباروری اصفهان پیش دکتر سید مهدی احمدی.اونجا هم بهم گفتند باید لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی کنم دیگه تسلیم شدم.نتیجه عمل این شد که لوله هام هردوطرف باز بود وسپتوم را برداشتند و اثار پولیپ که مانده بود را هم برداشتند.البته این را هم بگم سر ازمایشهای قبل از عمل هم مشخص شد انتی تی پی اوم 129 هست و باید کورتون مصرف کنم و چون اب مروارید مادرزادی دارم نمیتوانم کورتون مصرف کنم و دکنر احمدی بهم لووتیروکسین داد.خلاصه بعد از عمل خیلی خوشحال بودم که باردار میشم چون وضعیت شوهرم هم بهتر شده بود و فقط ابنرمالی اسپرمش 96 درصد بود.اما 5 ماه گذشت و باز خبری نشد تااینکه شوهرم را راضی کردم IUI کنیم.بعد iui باز هم خبری نشد.دیگه نمیشد با شوهرم هم حرف بزنم کلا ناامید شده بود ودیگه داروهاشو مرتب نمیخورد.خیلی برام سخت بود قبول کنم این همه زحمت بی نتیجه بود.خلاصه 2ماه بعد باکلی بحث و قهرو التماس باز شوهرم را راضی کردم IUI کنیم.این بار به خواست خدا باردار شدم ولی بعداز 4 هفته سریع سقط شد و رسیدم به این جایی که الان هستم.یعد از سقط هم رفتم برای بررسی بقایای حاملگی و سونو شدم گفتند رحمم تی شکل وقوسی شکله.یعنی مشکل سازه؟خیلی خسته ام تورو خدا کمکم کنید نمیدونم دیگه چیکار کنم؟؟؟؟؟
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: