2733
2739
عنوان

کسی تو بیمارستان بهمن زایمان کرده ؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 156306 بازدید | 107 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام دوست عزیز ... اگر روز زایمانت روز عادی باشه شاید امکانات بیمارستان بنظرت خوب برسه ولی متاسفانه من روز عرفه مصادف با 15/08/90 عرفانم رو توی بیمارستان بهمن به دستان دکتر فائزه طلاچیان ( که اشتباها و بنا به تعریفهای الکی دیگران انتخاب کرده بودم) زایمان کردم و از ساعت 12:25 تا ساعت 15:40 بخاطر پر بودن تخت داخل ریکاوی معطل شدم و بعلت خونریزی شدید و عدم رسیدگی پرسنل بیمارستان و سر نزدن دکترم بعد از عمل تا چند وقت مشکلات شدید خونی پیدا کرده بودم (البته خدا جای حق نشسته و انشاله حق منو خودش میگیره ) ولی اگر امکانش هست بیمارستانی زایمان کن که امکاناتش با هزینه هایی که دریافت میکنه همخونی داشته باشه عزیزم ... انتخاب دکتر که از همه چیز مهمتره ...
بیمارستان و دکتر طلاچیان مشکلی که برای من پیش اومد به گردن هم انداختند و هنوز بعد از 2سال ما نمیدونیم کی مقصر بود ولی فدای یه تار موی عرفان عزیزم
من چند تا از دوستانم با دکتر مژگان شهاب الدینی در بیمارستان پیامبران زایمان داشتن و خیلی راضین
من موظفم اطلاعاتم رو در اختیار بقیه دوستان بزارم تا انشاله بلاهایی که سر من اومد گریبانگیر اون عزیزان نشه
زندگی زیباست ای زیباپسند ... زیبااندیشان به زیبایی رسند
2738
من بهمن سزارین کردم دکترم هم عارفی بود خیلی عالی بود. متخصص ناباروری و سقط مکرره که چند سالی هم هست گه شنیدم داره همه عملهاشو (کیست تخمدان ,میوم , برداشت رحم) را با لاپاراسکوپی اانجام میده.
من بهمن ماه امسال (92) با خانم دکتر ماموریان تو بیمارستان بهمن سزارین کردم.

کار خانم دکتر که خیلی خوب هست و واقعا همه تعریفهایی که دوستان میکنند حقیقت داره. بیمارستان بهمن هم خوب بود ( عالی نبود ! توضیحات انتهایی رو هم بخونید)
کلا هزینه بیمارستان در حدود 3 میلیون و 300 شد که 2550 رو بیمه داد و 250 فرانشیز من شد و بقیش هم هزینه هایی بود که ظاهرا بیمه ایران قبول نداره از جمله هزینه همراه و وسایل اتاق و وسایل نوزاد و .....
هزینه فیلمبرداری هم که 103 هزار تومان بود و جدا پرداخت کردیم. برای ختنه پسر کوچولوم هم دکتر عرب حسینی 320 هزار تومن گرفت. روز آخر هم که اومدن از کوچولو شنوایی سنجی کردن و اونم 58 تومن جدا گرفتن.

خود بیمارستان بهمن خوب و تمیز بود. ولی رسیدگی پرستارهاش زیاد تعریفی نداره .
وسیله خاصی برای خودتون و بچه لازم نیست ببرید و بیمارستان خودش وسایل میده که شامل این موارد میشه:

برای نی نی:
1- یکدست لباس نوزاد سفید (با لبه آبی برای پسرها و لبه صورتی برای دختر ها) و دست کش و کلاه (که خیلی تنگه)
2- یک پتو که رنگش از همون قانون بالا پیروی میکنه
3- فین گیر
4- یک بسته پوشک مولفیکس.
5- یک بسته پنبه
6- یک کتاب خاطرات زندگی من (که عکسهای نی نی رو بچسبونید و ...)
7- یک لوح فشرده تصویری آموزش نکات اولیه بچه داری
8- یک دفترچه کوچک آموزش شیردهی

برای مامان نی نی:
1- رب دو شامبر صورتی برای قدم زدن تو بخش
2- یک جفت دمپایی پلاستیکی
3- یک بسته پوشک سایز بزرگ
4- یک لیوان شیشه ای
5- یک حوله صورت
6- دستمال کاغذی
7- مسواک
8- درب قوطی بازکن ( که به حدی بیکیفیت بود که وقتی در نوشایه باز کردیم کج شد!)
9- یک قوطی کمپوت گیلاس (که پرستارها میگن نخور و کمپوت گلابی بخر بخور!!! )
10- یک ساک صورتی کوچک که لوازم بالا روگذاشتن توش.

همونطور که گفتم خود خانم دکتر ماموریان واقعا کارشون خوبه و موقع عمل خیلی به من آرامش میدادن ولی متاسفانه دکتر بیهوشی من دکتر خوبی نبود و چند دفعه برای بیحسی به من تزریق کرد و وقتی اعتراض کردم بهونه گرفت که : " شما فاصله مهره های ستون فقراتتون کمه با یه بار تزریق بیحس نمیشید" (ظاهرا ایشون چشمهاشون اشعه ایکس داره اینو با یه نظر تشخیص دادن) که همین موضوع باعث ایجاد کمر درد و مشکلات دیگری برام شد که اولا باعث شد به هر کی که میبینم توصیه کنم بیحسی نکنه و بیهوش بشه و یا اگه رفت تو اتاق و دید که دکتر محمدرضا حبیبی میخواد بیحسش کنه سریعا با داد و جیغ و بقیه سلاحهای لازم از اتاق عمل بندازیدش بیرون که مثل من بیچاره نشید. من در مورد مشکلاتم با متخصصین بیهوشی دیگه هم مشورت کردم و تلویحا قبول کردن که مشکل از این آقای دکتر بوده و حتی میخواستم برم دادسرای پزشکی از ایشون و بیمارستان بهمن شکایت کنم ولی شوشو ها رو که خودتون بهتر میشناسید!! بهم میگفت عزیزم تا ما این شکایت رو به جایی برسونیم دیگه کمر و پا و ... برامون نمیمونه بزار با همون کمر درد بسازیم!

در ادامه مشکلات بیمارستان بهمن یکی از پرستارها که برای تعویض پانسمان جای عمل اومده بود چسب رو همچین وحشیانه کند که باعث شد تا الان که یه ماه میگذره اون ترکهای پوستم که زیر این چسب قرار داشت به شدت از داخل زخم بشن و هنوز درد دارن و باهاشون مشکل دارم)

غذای بیمارستان بهمن بد نیست ولی خوب خودتون که نمیتونین بخورین! همراه ها میخورن. سیستمشون هم اینه که اول چیزی نمیگن و غذای ماهی رو میزارن و میخوان برن که جلوشونو بگیرین و بگید عوض کنن (ماهیشون خیلی بد مزه هست!) 2-3 مدل غذا دارن.

پرستار های نوزادان خیلی خوب بودن و هر وقت زنگ میزدیم سریع میومدن برای کمک و راهنمایی . بچه رو هم هر سه ساعت میان خودشون عوض میکنن و یا هر وقت شما زنگ بزنید .
این مطلب دوستمه تازه زایمان کرده میذارم
سلام
من اومدم بگم اول از همه به لطف خدای مهربون و بعدشم دستای حاذق دکتر معینی بسلامتی زایمان کردم و نینی مو سالم بغل گرفتم!
هر چی از کارشون بگم کم گفتم
من از همه چی راضی بودم و واقعا نمیدونم چجوری باید ازشون تشکر کنم!
از خدا واسشون بهترینا رو آرزو میکنم!
و از خدا میخوام همه این حس قشنگ رو تجربه کنن!
من تو بیمارستان بهمن زایمان کردم و خیلی خیلی از همه چی راضی بودم خداروشکر
چه کادر بیمارستان چه دکتر و ....
هزینه من کلا شد 3 تومن،بیمه تکیمیلی داشتم که 1200 میداد و من 220 پرداخت کردم
90 تومن هم هزینه فیلمبرداری شد که این هزینه جداست
راستی من رحمم دو شاخ کامل بود و دکتر خودشون این عمل رو واسم حین سزارین انجام دادن!بدون هزینه اضافه ای!
2706