2733
2734
پسرم از دیشب هوس حلوا کرده بود. گفتم فردا واست درست میکنم. صبح که شوهرم رفت دعای ندبه پسرمم بیدار شد.گفت هنوز فردا نشده؟ منم بلند شدم کله سحر واسش حلوا درست کردم. جاتون خالی الانم گذاشتیم سرد بشه و دوتایی اومدیم زیر پتو چقدر قشنگه یک پسر سه ساله ی شیرین داشتن. خدایا شکرت
دنیای من محمدرضا و محدثه
همیشه شاد باشی
تورا میان مرزهای چشمانم پناه میدهم با آغوشم اسیرت میکنم به استثمار میکشم چشمان کوچکت را تن کوچک و خوشبویت را به باوزانم حراج میزنم بند بند دلم را به صلیب نگاهت آتش میزنم اینجا میان وطن تنم پرچم چشمان زیبایت آزادی ام را به یغما می برد هیهات از نقشه دستان کوچکت که تمام جهانم را به یک بغل گرفتن تو باختم... هیهات از تو ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا واست نگهش داره
تورا میان مرزهای چشمانم پناه میدهم با آغوشم اسیرت میکنم به استثمار میکشم چشمان کوچکت را تن کوچک و خوشبویت را به باوزانم حراج میزنم بند بند دلم را به صلیب نگاهت آتش میزنم اینجا میان وطن تنم پرچم چشمان زیبایت آزادی ام را به یغما می برد هیهات از نقشه دستان کوچکت که تمام جهانم را به یک بغل گرفتن تو باختم... هیهات از تو ...
2728
دخملی منم داره یه سالش میشه ساعت شش تو خاب پیپی کرد کله سحرررررر. عوضش کردم حالا دوباره...... جالبه دیشب ساعت دوزاده بزور خابش کردیم الانم فقط خاب از سر من پروند وگرنه خودش گرفت دوباره خابید. فداش بشممممم
💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
2738
انشالله خدا به همه ی چشم انتظارا این شیرینی رو عطا کنه. مامان بانو کارشونه،الان پسر منم همچین خوابید دوباره که انگار اصلا بیدار نبوده! منم تا خوابم ببره شوهرم میاد نمیشه خوابید دیگه
دنیای من محمدرضا و محدثه
وای چه وحشتناک من بودم سکته میکردم بخدا
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706