2737
2734
عنوان

نوزاد شیرخوار

30 بازدید | 13 پست
آره دکتر بردمش اول گفتن کولیکه ولی وقتی دیدن گریه هاش روزی هفده هیجده ساعته گفتن ریفلاکسه داروهای پلازیلین، رانیتیدین و امپرازول براش تجویز کردن استفراغش بهتر شده ولی گریه هاش مثله اوله، وزنش موقع تولد سه کیلو و ششصد گرم بود ولی الان که دو ماه و نیمه شده چهار کیلو و هشتصد اصلا خواب نداره، خودم دارم از نگرانی می میرم
به آرزوهایم قول رسیدن دادم
خوب میشه کولیک رو همه نوزادا دارن ولی شدت و ضعف داره باید تحمل کنی تا دورش بگذره داروهاشو سر وقت بده
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا ساکت نمیشه که بخوام براش آهنگ لالایی بذارم صدای گریه اش خیلی بلنده دیشب سه ساعت تو ماشین گذاشتیمش تا خوابیده و یه ذره آروم شده
2738
حتی دکتر هم باور نمی کرو که تو شبانه روز این همه گریه کنه حتی وقتی خوابه ایقد به خودش می پیچه و دست و پا میزنه تا ببدار میشه بچه ام اصلا خواب درستی نداره
عزیزم برای موقع خواب که بیدار نشه من اینکارو می کنم.پسرم خیلی دست و پا میزنه.با یه شال یا پارچه مثل قدیما دست وپای بچه رو ثابت می کنم درست مثل قنداق.بعد یه قطره از ویتامین آ د که شیرین و دوست داره یا عرق نعناع نبات یه قطره میذارم دهنش و پستونک رو میذارم دهنش .بعد یه پارچه میندازم رو چشمشاش که تاریک بشه .بی تابی می کنه ولی خب درنهایت تسلیم میشه و میخوابه اونمقع لالایی می خونم که بخوابه درضمن دارم روی پام تکونش میدم.بعضی موقع ها دو دقیقه .بعضی موقع ها هم نیم ساعت طول میکشه . یه چند بار که انجام بدی عادت میکنه
وقتی از خدا چیزی می خوای و بهت نمیده، یعنی می خواد بهترش روبده.وقتی این بار اصرار می کنی و نمیده ،یعنی می خواد بهترینش رو بده.خدایا همیشه منتظر بهترینها از طرفت هستم