2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اول ماه سوم هستم همسرم خیلی من رو مراعات میکنه و احترام میزاره ..حتی تا حالا نگذاشته غذا درست کنم ...خودش از رستوران برام غذا میاره و میره سر کار ...صبح ها هم که میخواد بره سر کار بالا سرم میوه و آب میزاره که بلند نشم از جام
2728
خیلی عاشقانه و شوهرش هواشو داشته باشه و اصلا اختلافی پیش نیاد.ما که از همون اول بارداری دعوا واختلاف داریم شبو روزم با گریه میگذره.دوسال هم نازایی وانتظاربچه کشیدیما
من الان هفته26 هستم خیلی شبیه فیلمانبوده خیلیم بدنیست،خوبه درکل جنبه های خوب و رفتار وکمکش خیلی بهتر شده ولی گاهیم من به خاطر شرایطم بیحوصله م الکی دعوامون میشه
دعاکنین من ب حاجتم برسم نی نی سایتو شیرینی میدم😆
2738
شوهر من دست به سیاه وسفیدنمیزد الان حتی جاروبرقی میکشه یاتوغذاپختن کمکم میکنه،ظرفم میشوره گاهی،خوراکی هم همیشه زیاد برام میخریدچون من شکمو ام!!! محبتشم که همیشه بینهایت بوده نمیتونم بگم بیشترشده
دعاکنین من ب حاجتم برسم نی نی سایتو شیرینی میدم😆
سولی ما هم چهارسال بچه دار نمیشدیم الان خدا بهمون لطف کرده بچه داده اونم خیلی خدا رو شکر میکنه تازه روزی هم که بلند میشم بدرقه ش میکنم لباسم رو میزنه بالا شکمم رو میبوسه و میگه بابایی مراقب مامانت باش ....خیلی ازش ممنونم هیچ کاری براش نکردم اما همیشه تشکر میکنه از من ...
2706