2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من ]ند روز پیش از CMVIG 1050 -CMVIGM 1.37 Gدر ازمایشگاه مرکزی دادم دوبارهو این از رو تو ازمایشگاه نیلو تکرار کردم که ایندفعه ای جی ام منفی و ای جی جی 500 و ری اکتیو هست .با تجه به اینکه باردارم در هفته 38 ایا خطری متوجه جنین هست یا نه؟و یا مسری هست یا نه وایا باید تکرار بشه این ازمایش؟
2728
با سلام:

آزمایشگاه نیلو عزیز:
1- از هفته 34 به بعد آزمایش یا سونوگرافی هایی که لازم است انجام شود چیست؟
2-اندازه زیر سینه تا پایین شکم اندازه چیست؟ افزایش این اندازه در هفته چه قدر باشد طبیعی است؟ ( دکترم در هر معاینه با متر این اندازه را می گیرد.)
3- آیا افزایش ترشحات واژن ( با غلظت و بدون بو ) در هفته 34 طبیعی است؟
4- نظرتون در مورد بیمارستان لاله برای زایمان چیه؟

سپاسگزارم.
گاه می اندیشم چندان هم مهم نیست همین مرا بس که... کوچه ای داشته باشم و باران... و انسان هایی که در زندگیم باشند که زلال تر از باران هستند.
با سلام و خسته نباشید آزمایشگاه نیلو
شوهرم آزمایش اسپرم داده ،اگر میشه برام تفسیر کنید،آیا جای نگرانی دارد یا نه؟اگر مشکلی داره لطفا راهنمایی کنید.
total motility: 45% ، progressive :20% ، non progressive : 25% ، immotile : 55%
concentration(million/ml) : 130 ، total count (million/ejaculate) : 884
total abnormality : 90 ، head : 90 ، neck : 10 ، tail : 12 ، immature 18
سلام و خسته نباشید میخواستم زحمت بکشید و جواب این سونو رو برای من تفسیر کنید
تاریخ آخرین پریود من 1 /7/90 بوده و آزمایش بتای من در روز 30/7/90 عدد 150 رو نشون داده و این سونو هم در همون روز گرفته شده
سونونوگرافی رحم و ضمائم:
رحم به ابعاد 34*68 میلیمتر در حد طبیعی است.اکوی پارانشیم رحم هموژن می باشد.ضایعهفضاگیر در پارانشیم رحم دیده نشد.اندوکتر ضخیم و اکوژن می باشد.ناحیه اکوفری به قطر 4 میلیمتر داخل حفره اندومتریال مشهود است.EARLY PREGNANCY مطرح است.بررسی کنترل توصیه می شود.
ابعاد تخمدان راست 18*35 و چپ 19*38 میلیمتر می باشد.هر دو تخمدان دارای ابعاد و اکوی نرمال می باشند.ضایعه فضاگیر در آندکسها ذیده نشد.مایع در کلدوساک خلفی مشهود نمی باشد.طول کانال سرویکال 34 میلیمتر می باشد.

با توجه به اینسونو ممنون میشم تفسیرشو بهم بگید و همجنین با توجه به جواب سونو و آزمایش بارداری چند روزه که اتفاق افتاده
با سپاس فراوان
2738
سلام.من هفته 37+4 هستم. حالت سرماخوردگی دارم. دکترم قرص سرماخوردگی رو همیشه گفته میتونم بخورم. ولی نمیدونم تو این هفته اشکالی نداره یه دونه یا دوتا بخورم؟
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...
هلیا عزیز،

1- از هفته 34 به بعد آزمایش یا سونوگرافی هایی که لازم است انجام شود چیست؟
بهتر است فقط یک سونو در هفته 36-34 برای بررسی بندناف انجام دهید آزمایش خاصی هم نیاز نیست

2-اندازه زیر سینه تا پایین شکم اندازه چیست؟ افزایش این اندازه در هفته چه قدر باشد طبیعی است؟ ( دکترم در هر معاینه با متر این اندازه را می گیرد.)
برای بررسی رشد جنین انجام می شود که بر اساس ژنتیک و جثه خانمها این مقدار متغییر است و جداول خاص خودش را دارد.

3- آیا افزایش ترشحات واژن ( با غلظت و بدون بو ) در هفته 34 طبیعی است؟
خیر ممکن است عفونتی مد نظر باشد بهتر است به پزشکتان بگوئید.

4- نظرتون در مورد بیمارستان لاله برای زایمان چیه؟
خوب است
2706