2733
2734
نیلو جان کمک
.
.
این آزمایش در نیلو انجام شده...........چطور است؟
AFP...........................42.00
HCG.........................9.40
UE3..........................1.01
INA..................................131.00

TRISOMY21.................... 1: 6581
TRISOMY 18 1 : 8592
SLOS ..............<1 : 30000
nTDs...................1 : 8134

چیزای دیگری هم داره اگه لازمه بگید بنویسم .................ممنون
ازمایشگاه نیلو سلام من اخر هفته 14بارداریم دکترم یک هفته پیش برام سنوی nt نوشتند که من نتونستم برم میخاستم بپرسم الان میتونم انجام بدم یا دیر شده

جنسیت روتوی چه هفته ای از بارداری میشه حدس زد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با سلام
لطفا این سوال من رو هم جواب بدید. دختر من الان یک ماهشه و از روز 5 موتجه زردیش شدیم. آزمایش تیروئید که مراکز بهداشت میگیرن داده و هر دو بار( 4 روزگی و 19 روزگی نرمال بوده tsh=1.7 , tsh=2.6) ...چون زردیش طول کشیده در 23 روزگیش دوباره آزمایش تیروئید داد...که tsh=5.49 و total thyroxin=5.734 گزارش شده که tsh کمی بالاتر از رنجی هست که جلوش نوشته....متخصص اطفال گفت مشکلی نیست...اما من بازم نگرانم

آیا بااین اعداد...دخترم این مشکل رو نداره؟

شما چه آزمایشاتی رو کلا برای تست سلامت نوزاد پیشنهاد می کنید؟ (حتی اگر آزمایش پر هزینه ای باشه) و تا چه سنی امکان این آزمایشات هست؟ می خوام با یک بار خون گرفتن ...تمام آزمایشات لازم انجام بشه

با تشکر

آنچه هستی هدیه خدا به توست و آنچه خواهی شد هدیه تو به خداوند است...پس بی نظیر باش
2728
سلام آزمایشگاه نیلوی عزیز...

من هفته 25 آزمایش Alpha feto protein دادم ولی نتیجه اش 134.2 بود...کنار refrence rang نوشته Normal<5.8

و کنار medical value pregnency نوشته : برای هفته های 14.15.16.17.18.19.20.21.22 به ترتیب جواب :21.25.29.33.39.45.52.60.70 نرمال میباشد..
یعنی نهایتا تا هفته 22 جواب نوشته 70 نرماله...

ولی برای من که فته 25 آزمایش دادم چیزی ننوشته...

رفتم به دکترم نشون دادم دکترم بعد کلی پرس و جو از آزمایشگاه بهم گفت جنین سالمه...

ولی خودم نگرانیم رفع نشد باز رفتم خود ازمایشگاه و گفتم برام تفسیر کنند...نگاه کردند به دفترچه تا جواب تفسیر بهم بدند گفتند تو دفترچه شون تا هفته 22 بیشتر ننوشته باید زودتر ازمایش میدادی...

آزمایشگاه عزیز تو رو خدا فقط شما میتونید نگرانیمو رفع کنید..همیشه سوالاتمو با دقت جواب دادی...
الان هم ازتون میخوام کمکم کنید و اگه جنین مشکل نقص عصبی حتی 1% داره بهم بگید تا ازمایشهای دیگه ای اگه لازم باشه انجام بدم...
2738
2706