2737
2734
به نظر من زیاد زردی نوزاد با تغذیه مادر ربطی نداره ولی از قدیم می گفتن کاسنی خوبه خواهرشوهر من خیلی خورد ولی پسرش زردی داشت . ولی رو پوستش تاثیر گداشته بود پسرش خیلی پوست قشنگی داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زردی خیلی از تغذیه نیست اما توی عوام جا افتاده خوردن سردی جات و عرق کاسنی خوبه. اما در کل همه چیز بر میگرده به مراقبت های بعد از به دنیا اومدن . کلن بچه ها یه کوچولو در حالت عادی زردی دارن که باید خوب شیر بخورن و دفعات شیردهی مهمه در طول روز تا زردی از بدنشون خارج بشه.
i was a stranger in my own skin
2731
2738
طب سنتی میگه اگه هر روز توی بارداری یه قاشق عسل توی یه لیوان اب حل کنیم با لیموی تازه بخوریم.......نی نی زردی نمیگیره ......نمیدونم چقد درسته ولی من امتحان میکنم
دخترم نبض زندگیم
من خودم o مثبتم پسرمم oمثبته و خدارو شکر زردی نگرفت.من ماه آخر بارداری گرمیجات نخوردم همش خاکشیر و چیزای سرد میخوردم. بعد به دنیا اومدن بچه هم مامانم تو بیمارستان چند تا قاشق ترنجبین به بچه داد.که اون باعث میشه شکم بچه کار کنه و از زردی جلوگیری کنه
2706