2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم این مشکلودارم به زوربهش شیرمیدم گاهی وقتا جیغ میزنه ومیگه اههه باورتون نمیشه ولی واقعان میگه اهه امامن خسنه نشدم انقدپیگیری کردم الان یکم بهتره یکی ازروشام پسونک میزارم دهنش بعدسری برمیدارم شیر میدم شیشه خ کم بهش میدم گاهی هم میزارم یه چورت بزنه بعدبهش میدم امیدوارم موفق باشید رمزموفقیت استمرار هست کوتاه نیاین
بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
2740
من راه میرم بهش میدم دراز میکشم بهش میدم . تو خواب بهش میدم نشسته میدم از خودم صداها و حرکات موزون در میارم ولی اقعا بد میخوره شیشه قبلا راحت میگرفت الان به سختی ولی سینمو میگیره اون هم خیلی مک بزنه 5 دقیقه شیرم هم کمه
شیشه و پستونک نده به هیچ وجه خیلیا سه ماهگی اینجوری میشن
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
باران بهاری باورم میشه,نینیت ناراحته
من تنها زمانی شما را هدایت می کنم که شما خود را کاملا به من سپرده باشید و زمانی که من شما را از راهی به راه دیگری که انتظارش را ندارید هدایت کنم خود شما را در میان بازوانم حمل خواهم کرد.
دختر منم اینجوری بود یکی بهم گفت کمی سینه ات را با آب قند شیرین کن ...البته قبلش کمی از شیرت بدوش و وقتی که یه دفعه ای میخواد شیر بیاد امتحان کن ...
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
2706