2733
2739
عنوان

ظرف مناسب برای طبخ غذای کودک

1750 بازدید | 11 پست
به نظرتون چه جنسی باشه بهتره؟ من شنیدم پیرکس خوبه مس دردسر داره تفلون ممنوعه.... شماچی میگین؟
ساخت انواع تزیینات نمدی پاپوش نوزاد وکودک،تزیینات اتاق،آشپزخانه http://zhivaar.shopfa.com/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مسی یون آهن آزاد میکنه یا یون مس؟؟!! مس من شنیدم آخه خطرناکه و مسمویت میاره باید با قلع بپوشننش به اصطلاح قلع اندود کنن و سپس مصرف کنن!! پی نوشت: آهن و مس حتی در جدول تناوبی عناصر مستقل از هم هستن. آلیاژ که نیستن توش ترکیباتی از فلزهای دیگه موجود باشه. من الان موندم توی فلز مس چطور یون آهن وجود داره؟؟
آوا جون یعنی شما اصلا از مضرات تفلون نشنیدید؟؟ ولی نگران نباشید همه دارن توش غذا میپزن دیگه....تا جایی که من شنیدم اگه خط و خش نداشته باشه و با غذا ترکیب نشه بد نیست. بعد جایی خوندم اگه ظرف تفلون خالی روی حرارت باشه بخاراتی که ازش میاد سرطانزاست. ولی برای غذای بچه بهتره ازش استفاده نکنید.
میتونید توی اینترنت سرچ کنید سالمترین قابلمه ها اول پیرکس هست که البته با اجاق گاز ما ایرانیها زیاد جور درنمیاد چون برای پختهای طولانی روی شعله مستقیم آتیش، ممکنه بشکنه. بیشتر برای اجاقهای برقی یا ماکروویو خوبه. یا مثلا غذایی که تو فر بپزیم. بعد اون لعابی و استیل برای غذای بچه ها خوبه. لعابی هم که زود ترک برمیداره و اون فلز داخلیش اگه با غذا ترکیب بشه خطرناکه. میمونه استیل که غذا توش زود میسوزه. و بیشتر برای غذاهای آبدار مثل خورشتها یا سوپ و آبگوشت مناسبه. اما من سختیهاشو به جون میخرم و با شعله کم و گذاشتن شعله پخش کن زیر قابلمه ام، توش برنج و ماکارونی هم میپزم.
2738
درخشش فوق‌العاده ستاره های والیبال ایران در لیگ جهانی و مسابقات قهرمانی جهان در لهستان حالا سعید معروف پاسور باهوش و کاپیتان تیم ملی کشورمان را در آستانه کسب یک افتخار بزرگ قرار داده است. فدراسیون جهانی والیبال در اقدامی از کاربران سایت خود خواسته به بهترین بازیکن سال 2014 جهان رای داده و آن را با نظر خود انتخاب کنند. شما می تواند به آدرس http://www.worldwidejobs.org.uk/volleyball-player-of-the-year رجوع کرده و به سعید معروف رای دهید.