2733
2734
عنوان

در مورد آمپول پروژسترون

| مشاهده متن کامل بحث + 97194 بازدید | 57 پست
سلام بر همگی من پری نمی شدم دکتر 2 تا آمپول پروژسترون هم زمان تجویز کرد (عارضه این دو آمپول با هم خونریزی بیشتر در زمان پری است ) من هم آمپول ها رو زدم ولی پری نشدم دوباره دکتر رفتم و آز دادم ولی باردار نبودم دکتر گفت که برای تنظیم پریودم قرص ضذبارداری LD مصرف کنم بعد از سه روز مصرف قرص ضدبارداری خواستم که روش پیاز درمانی رو استفاده کنم چون من همیشه تنبلی تخمدان داشته ام و همیشه با قرص درمان میشدم یک دفعه تصمیم گرفتم قرص را کنار و پیاز درمانی کنم بعد از 4 روز پیاز درمانی و مصرف 3 روز قرص ضد بارداری که کنار گذاشته بودم پریود شدم آخه مدتها بود که نشده بودم .فکر می کنم برای کسانی که مثل من تنبلی تخمدان دارند روش پیاز درمانی هرچند که خیلی بی مزه است ولی در عین حال خیلی موثر است و پیاز درمانی باعث میشود به تخمدان فشار آورد تا روند طبیعی اش را سیر کند .
من پری نمی شدم دکتر دو تا آمپول پروژسترون هم زمان تجویز کرد ( عارضه با هم زدن این دو آمپول خونریزی طولانی در زمان پری است ) من هم زدم ولی بازم پری نشدم دکتر رفتم گفت باید قرص ضدبارداری مصرف کنم که 4 روز مصرف کردم وهمزمان پیاز درمانی روز با خوردن قرص ها آغاز کردم روز 4 تصمیم گرفتم فقط پیاز درمانی کنم و قرص ها رو کنار بذارم چون تنبلی شدید تخمدان دارم و گاهی 2 ماه پری نمیشم خلاصه روز چهارم دیدم پری شدم چون تا حالا سابقه نداشت بعد از قطع قرص ضدبارداری به این زودی پری شم .حالا به تمام کسانی که تنبلی تخمدان دارند پیشنهاد می کنم پیاز درمانی کنند خیلی موثر تر از دارو است . پیاز درمانی به تخمدان ها فشار آورده تا روند طبیعی اشان را طی کنند .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام دوستان من الان ۱۰روز که پریود نشدم آز بتامم منفی بوده سونو انجام دادم کیست۶۰ م م دارم دوتا آمپول پروژسترون زدم ولی هنوز پریود نشدم دردامم زیاده فشارمم خیلی پایین میاد چیکار کنم بنظرتون؟

2740
سلام بر همگی من پری نمی شدم دکتر 2 تا آمپول پروژسترون هم زمان تجویز کرد (عارضه این دو آمپول با هم خو ...

سلام شیرین جان خیلی وقته از تاپیکت گذشته باردار شدی؟

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
سلام عزیزم نه حامله نشدم متاسفانه

پیش دکتر نصر چرا نمیری امروز دو تا دوستام پیشش مثبت

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم