2737
2734
آساره میخوام برم پیش یونسی بازم
سرت را بر شانه ی خدا بگذار تا او با نوازش های دستان مهربانش قصه ی عشق را چنان زیبا برایت بخواند که نه از دوزخ وحشت کنی و نه از بهشت به رقص درآیی ، نه از نداشتن چیزی غصه بخوری و نه از نداشتن کسی . . .
دکتر فاطمه رزاقی رو هم بهم پیشنهاد دادن.اما فکر کنم برم پیش یونسی بهتره هر چند همون یباری که رفتم یکاری کرد که یکم ازش بدم اومد
سرت را بر شانه ی خدا بگذار تا او با نوازش های دستان مهربانش قصه ی عشق را چنان زیبا برایت بخواند که نه از دوزخ وحشت کنی و نه از بهشت به رقص درآیی ، نه از نداشتن چیزی غصه بخوری و نه از نداشتن کسی . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا هر جور صلاح میدونی عزیزم.ولی درمانت رو با یه دکتری ادامه بده که بهش اعتماد و حس خوبی داشته باشی.این خیلی مهمه.
دلم میخواد برم یه جای دور....خیلی دور....تک و تنها....یه جایی اونورتر از ابرا....
اگه میخوای بری پیش یونسی هم به نظرم مطبش بری بهتره.توی بیمارستان یه خرده سرش شلوغتره.شاید نتونی کامل باهاش صحبت کنی.ولی برای دفعه های اول بری مطب و کامل مشکلتو توصیح بدی و نظرشو بگیری بهتره.
دلم میخواد برم یه جای دور....خیلی دور....تک و تنها....یه جایی اونورتر از ابرا....
2731
.
باشه حتما اینکارو میکنم.دعا کن انشالله منم جواب بگیرم
راستی پارمیسا اگه رفتی پیش دکتر یونسی بهش بگو دوست آساره م بیمار شهرستانی ت.سلامتو خیلی رسونده.
2740