2737
2734
عنوان

سرکلاژ

| مشاهده متن کامل بحث + 14762 بازدید | 35 پست

سلام دوستان

منم سرکلاژ شدم.هفته 18

تا قبل هفته18 سرویکسم خوب بود اما وقتی ب 18 رسید سرویکس شد 32

اندازه وبِ سرویکس بالای 35هست

بین 30تا 35 ریسکِ

زیر 30 که سرکلاژ لازم هست.

اگر دکترتون گف سرکلاژ.حتما انجامش بدین و ریسک نکنید.من برااینکه بفهمم دکترم کاملا درست میگه یا نه.

نتایجم رو جای دیگه ای هم بردم و دقیقا حرفهای دکترم رو بدون اینکه بگم قبلیِ چی گفت;تایید کرد!

اولش یک سرم نمک بهم زدن.آنژیوکت به دست

و بیهوشی خیلی روان و راحت

اما من بعدعمل دردداشتم.عملش برای پزشکِ حاذقِ من فکر نکنم 5 مین هم بود.

الانم که 3 روز گذشته تا درازکش باشم خوبه.حتما هم از دستشویی فرنگی استفاده شود.

❤❤❤❤❤دوستان عزیزم یه گروه داریم تو تلگرام که همه سرکلاژی هستن. هرکس خواست عضو شه درخواست دوستی بده تا لینک گروهو بدم. ایشالا همگی به سلامتی زایمان کنید❤❤❤❤❤

ابن بابویه از ابوحمزه روایت کرده است که از امام جعفر صادق(ع) پرسیدم که چگونه صلوات فرستم بر (محمد و آل محمد) ؟ فرمود که می‌گویید: صَلَواتُ اللهِ وَ صَلَواتُ مَلائِکَتِهِ وَ أنْبِیائِهِ وَ رُسُلِهِ وَ جَمیعِ خَلْقِهِ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ السَّلامِ عَلَیْهِ وَ رَحَمهُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ.    عرض کردم چه خواهد بود ثواب آن؟ فرمودند : به خدا قسم از گناهان بیرون می‌آیی مانند روزی که از مادر متولد شده ای.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دوست من قبل از بارداری رفت متخصص زنان پیش دکتر مهتاب مرجانی متوجه شد طول سرویکس کوتاهه سرکلاژ کرد

نی نی رو هم سالم به دنیا اورد فقط باید به موقع متوجه بشی

تنها سكوت سطحيه خاك گرفته ي حجم اين كتاب هاست كه زنده است...
من سرویکس من 25میلی بود...رحم دوشاخ ولی خدا روشکر 39هفته تو شکمم موند اصلا یه دختر خوشگل دارم...یه ه ...

سلام منم رحمم دوشاخ هستش و یک ماه هست سرکلاژ  کردم. چ جوری مراقب میکردی عزیزم؟؟

2731
❤❤❤❤❤دوستان عزیزم یه گروه داریم تو تلگرام که همه سرکلاژی هستن. هرکس خواست عضو شه درخواست دوستی بده ت ...

سلام بی زحمت منو اضافه کنید.

خ نگرانم.... خیلی خوبه بتونیم از هم سوال بپرسیم