2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ضد افتاب اسکین کد میزنم. معرکه ست...تا 8 ساعت خاصیت ضد افتابی داره. در ضمن میشه زیر چشمم زد. من قبلا الارو...هایسک..سینره... داشتم. اسکین کد یه چیز دیگه ست.
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
2740
من خودمم از ضد آفتابش استفاده کردم وراضی بودم ولی بچه های نوعروس میگن که الارو تو ایران پر میشه و ای ...

سلام عزیزم ضدآفتاب الارو محصول کشور فرانسه است و در ایران تولید و پر نمی شود . متاسفانه مشاوران زیبایی برخی از برندها در فروشگاهها و داروخانه ها برای اینکه برند خودشون را بفروشن این شایعات را درست می کنن. 

ضدآفتابهای الارو تمام مجوزها و تاییدیه های اراوپا و آمریکا را داره 

درباره لک 

هیچ ضدآفتابی موجب لک نمی شه . ضدآفتاب برای جلوگیری از لک هست و نمی تونه باعث لک بشه . مثل اینکه بگیم آب باعث تشنگی می شه 

آفتاب باعث لک می شه و اگر کسی درست ضدآفتاب استفاده نکنه و حفاظت خوبی نداشته باشه ممکنه آفتاب پوستش را لک کنه 

برای جلوگیری از لک شدن هر برندی که استفاده می کنین را 2 بند انگشت به کل صورتتون بزنین 

کسانی که مستعد لک هستن ضدآفتاب رنگی براشون خوب نیست زیرا هر وقت به رنگ دلخواهشون رسیدن مصرف را متوقف می کنن و کم می زنن. هر چی این رنگ و پوشش بیشتر باشه کمتر استفاده می کنن و ریسک عدم حفاظت را بالا می برن 

اره عزیزم الارو ضد افتاب کرم درش لک میاره

هیچ ضدآفتابی موجب لک نمی شه . ضدآفتاب برای جلوگیری از لک هست و نمی تونه باعث لک بشه . مثل اینکه بگیم آب باعث تشنگی می شه 

آفتاب باعث لک می شه و اگر کسی درست ضدآفتاب استفاده نکنه و حفاظت خوبی نداشته باشه ممکنه آفتاب پوستش را لک کنه 

برای جلوگیری از لک شدن هر برندی که استفاده می کنین را 2 بند انگشت به کل صورتتون بزنین 

کسانی که مستعد لک هستن ضدآفتاب رنگی براشون خوب نیست زیرا هر وقت به رنگ دلخواهشون رسیدن مصرف را متوقف می کنن و کم می زنن. هر چی این رنگ و پوشش بیشتر باشه کمتر استفاده می کنن و ریسک عدم حفاظت را بالا می برن