2733
2734
سلام بنظر من حتی اگه واقعا احساس میکنی ظرافت زنونه بلد نیستی و اشتباه از طرف شماست باز هم به همسرت نگو چون مردها زیاد جنبه ندارند اونوقت تا هرچی بشه میگه تقصیر توهست تو بلد نیستی تو نمیدونی تو اینکار رو کردی تو بلد نیستی خانمی کنی و ... خلاصه دیگه از ذهنشون بیرون نمیره موفق باشی
آشوبم، آرامشم توییییییییییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دلی جون به نظرم توزیادی دوسش داری و اینو بهش میگی یکم مغرور باش اینطوری جذاب تری وقتیم ناراحته اگه میخواد حرف بزنه در موردش خوب گوش کن وبعد صادقانه نظرتو بگو حتی اگه با نظرش مخالفه خودتو بعنوان یه شخصیت مستقل نشون بده یادتم باشه هرچی محکمتر یه پرنده رو نگه داری زودتر فرار میکنه اروم باش تا خودش بیاد رو شونت بشینه
2728
نامزد منم سربازی میره بچه ها این دوره کد خیلی اسون میگیرن؟ الان بهم زنگ زد گفت رفتیم ویلای زن داداشم اینا اخه اون تبریز ویلا دارن مگه میشه نره پادگان بره اول اونجا گفت دیشب خسته بودیم گفتیم اول استراحت کنیم بعد از تهران ساعت ده ونیم با اتوبوس رفتن تبریز شک کردم یجوری شدم شکم غلطه؟
دلم فقط آرامش میخواد... 
دلی جون با ناز صحبت کن دیگه مثلا میخای صداش کنی با ناز صداش کن اخرشو بکش از پشت تلفن بوسش کن تلفنو بوس کن یه حالی میده بهش که نگو یا میخای باهاش حرف بزنی تن صدات اروم باشه بلند بلند حرف نزن بهش بگو دلم برات عدس شده نخود شده نخطه شده بگو جیگرتو خام خام بخورم یا بکشم تو سیخ؟ ازینا بگو بچه ها تو رو خدا جواب منم بدین دوره کد اینهمه راحت میگیرن که نامزدم میگه امروزو موندیم استراحت کنیم هر چی دیرتر بریم بهتره؟! از طرفی شک افتاده به دلم از طرفی هم میگم بخاد دوروغ بگه راحت میتونه اصلا نگه و زنگ بهم نزنه کمک کمک
دلم فقط آرامش میخواد... 
2740
نمیدونم والا چون شوهرم اصلا سربازی نرفته الوچه جونه ولی بد به دلت راه نده اگه خودش گفته کجاست خب حتما چیزی واسه پنهون کردن نداره! دلی جون کتاب راز هایی درباره زنان رو هم بخون بد نیست خودتو هم بشناسی بهت خیلی کمک میکنه من خوندم عالیه