2737
2739
گندم و شیر د.وست دارن؟ گفتم برای دخترم بگیرم
خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت
دخملکم 10 فروردین همزمان با اذان ظهر وارد زندگیمون شد و شیرینی زندگیمون رو با قدمش هزاران برابر کرد.....خدا جونم بازم شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شام به نی نی چی میدین امشب ؟ راستی زرده ی تخم مرغ ندادین تا حالا؟
دخملکم 10 فروردین همزمان با اذان ظهر وارد زندگیمون شد و شیرینی زندگیمون رو با قدمش هزاران برابر کرد.....خدا جونم بازم شکرت

رفتین؟ منم برم فعلا پس میذارم تاپیک رو جز علاقه مندی هام شما هم بیایین دوباره مراقب نی نی ها باشین

سلام دوستان من یه پسر هفت ماه وده روزه دارم وزن تولدش 3450و الان 9کیلو ولی الان یه مشکلی دارم اونم اینکه پسرم اصلا نمیذاره قاشق سمت دهنش ببرم هرچی سوپ وحریره درست میکنم نمیخوره البته اگه قاشق دست خودش بدم جندتاقاشق میخوره با کثیف کاری فراوون خودم 26 سالمه وشوشو29
محمد حسین16اسفند قدم به دنیای مامان و باباش گذاشت....خدایا شکرت....
2740
سلام دوست جونا دختر من هفت ماهش تموم شده . از همون اول شیر خیلی کم میخورد از اول تا حالا از بس دکتر بردم و فایده نداشته دیگه خسته شدم. ماه پنجم اصلا وزن اضاف نکرد غذای کمکی همون فرنی و حریره بادام رو از اول ماه 6 یعنی موقعی که پنج ماهش بود شروع کردم با قاشق زیاد دوست نداشت کمی رقیق تر داخل شیشه بهش میدادم یکماهی علاقه داشت و خوب میخورد الان یکماهه دیگه هرکاری میکنم نمیخوره .سوپ هم یک هفته ای خورد و دیگه به کل پس زد حالا دیگه نه فرنی نه حریره نه سوپ نه پوره هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییچی نمی خوره دهنش رو محکم میبنده و روشو برمیگردونه دیگه واقعا کلافه شدم . کسی بچه این مدلی داشته ؟
الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.
دختر من اسمش یاسمین زهراست 29 اسفند غروب به دنیا اومده وزن تولدش 3250 بود الان هفت ماهگی تازه شده 7 کیلو یک هفته هست که سینه خیز میره و یه کم هم تلاش میکنه برای چهار دست و پا رفتن . هنوز به تنهایی نمیتونه بشینه باید حتما یکی کنارش باشه و مواظبش باشه چون یهو میوفته . دندون هنوز هیچ خبری نیست. حرف هم اینا رو میگه : ماما ، با ، عمه ،دد ،آ
الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.
سلام دخمل منم 7ماهو12روزشه یک ماهه سینه خیز میره وبدون کمک میشینه وزنش تو7ماهگی7/5بود که دکترش گفت نمودار رشدیش خوب ونرماله چون وزن تولدش2960بود دد ب ب قان قان گ گ میگه ولی وقتی می ایستونمش دوی نوک پننجه می ایسته و وقتی خوذم کف پاهاشو به زمین می چسبونم زانوهاشو خم میکنه وهمین خیلی نگرانم کرده نی نی های شما چطورین ؟
وقتی ردپای احساس سبزرادرقلب کسی باقی بگذاری,بیشترازحاضرین,حاضرخواهی بود,حتی اگرغایب باشی.....