2737
2734
عنوان

خدا جونم من دلم نی نی میخواد :(

| مشاهده متن کامل بحث + 31081 بازدید | 132 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام دوستان منم 8 ماهه ازدواج کردم دیماه 96 اقدام کردم نشدم رفتم دکتر گفتن عفونت تنبلی تخمدان و کم کاری تیروئید دارم بهم قرص متفورمین و فمودین داد یه ماه مصرف کردم دوباره آز دادم گفت مشکلی نداری میتونی اقدام کنی از فروردین 97 تو اقدامم اما هنوز باردار نشدم خواهرمم 4 سال باردار نشد دو تا هم بچه انداخت بعد باردار شد یعنی میتونه ارثی باشه؟ماه پیش باز رفتم دکتر قرص و شیاف وارژینال داد واسه عفونتم گفتم مصرف کن پریود شدی بیا قرص بدم واسه نی نی دار شدن توروخدا واسم دعا کنید تو این ماه رمضان دعا میکنم خدا به همتون به نی نی ناز بده واسه منم دعا کنید الان ک دارم مینویسم دارم گریه میکنم 

سلام منم مثه شما ارزو داشتنشو داشتم که خدا داد دوست دارم اگه بتونم مشکلی از شمارو حل کنم فقط مشکلات بسته بودن رحم میتونم به راحتی براتون راهنمایی کنم بسته بودن یکی از لوله رحم باشه رو درخدمتتون هستم دوستان 

2740
سلام منم مثه شما ارزو داشتنشو داشتم که خدا داد دوست دارم اگه بتونم مشکلی از شمارو حل کنم فقط مشکلات ...

اتفاقا من يكي از لوله هام يك سال قبل گفتن بسته هست كلي هم انتي بيوتيك خوردم الان نمي دونم باز شده يا نه بايد چي كار كنم

اتفاقا من يكي از لوله هام يك سال قبل گفتن بسته هست كلي هم انتي بيوتيك خوردم الان نمي دونم باز شده يا ...

خوب این کار راه حل داره خیلی اسان و راحت فقط باید دل خودت بخاد