2737
2739
عنوان

قارچ کفیر برای تولید همیشگی لبنیات کفیر در منزل

| مشاهده متن کامل بحث + 24604 بازدید | 524 پست

من از سال 89 توی نی نی سایتم قدیمی ها منو میشناسن

5 سال هست فروش اینترنتی قارچ کفیر دارم و تجربه فروش نتی رو دارم

برای بیش از صد نفر از اعضا نی نی سایت قارج کفیر فرستادم

الانم رفتم تو کار لباس کودک

خوشحال میشم به کانالم سر بزنین

اسم کانالم پوشاک کودک سنجاق هست

@sanjaqh

09215140667

قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
من از سال 89 توی نی نی سایتم قدیمی ها منو میشناسن 5 سال هست فروش اینترنتی قارچ کفیر دارم و تجربه ...

سلام ریحان جان. من حدودا دو سال پیش ازتون قارچ خریدم. الان نزدیکه یکساله از قارچام استفاده نکردم و توی آب داخل یخچال بوده. ظاهر قارچام تغییری نکرده ممکنه خراب شده باشن؟ سوال دیگه اینکه من تازه باردار شدم میخام لبنیات کفیر مصرف کنم ولی خیلی نگرانم یه وقت ضرر نداشته باشه

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد ....... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ریحان جان. من حدودا دو سال پیش ازتون قارچ خریدم. الان نزدیکه یکساله از قارچام استفاده نکردم و ت ...

سلام سحر جان قارچهای قبلی ت که حتمن مرده هست و باکتری های مفیدشون از بین رفته ا

کفیر برای بارداری خیلی عالیه هم اسید فولیک بالایی داره هم کلسیم و هم مشکلات گوارشی بارداری رو کم میکنه باز میخوای سرچ بکن مقاله در مورد تاثیر کفیر و پروبیوتیکها در بارداری زیاده 

اگر خواستی پیام بده مجدد برات میفرستم

09215140667

قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
سلام سحر جان قارچهای قبلی ت که حتمن مرده هست و باکتری های مفیدشون از بین رفته ا کفیر برای باردار ...

ریحان جان اگه شیر به قارچام اضافه کنم و تبدیل به کفیر بشه یعنی قارچام زنده ان یا اینکه در هر صورت دیگه غیرقابل استفاده است؟

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد ....... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
2728
ریحان جان اگه شیر به قارچام اضافه کنم و تبدیل به کفیر بشه یعنی قارچام زنده ان یا اینکه در هر صورت دی ...

چون مدت طولانی موندن باکتری های مفیدش قطعن از بین رفته و بهتره مصرف نکنین

2740
خوب هزینه خودش و هزینه ارسالشم بفرما. من تبریزم

عزیز خودت رو بزحمت ننداز، کفیر همون پروبیوتیک هست، اصلش هم برای مردم قفقاز بوده، درست کردن ماست یا دوغ کفیر نیاز ب استفاده از چیزی که این استارتر گفتن نداره ، تحت فشار و طی زمان بیشتری درست میشه، شما از همون ماست کفیر موجود در بازار استفاده کنی بهصرفه تر است، یا ماست پروبیوتیک پاکبان .... این تبلیغات کذب است و بازاریابی. رشته من صنایع غذایی ه،، 

[QUOTE=33464197]من شهرکردم.لطف کن شماره حساب بده و مبلغ واریزی رو تا 

]

عزیز خودت رو بزحمت ننداز، کفیر همون پروبیوتیک هست، اصلش هم برای مردم قفقاز بوده، درست کردن ماست یا دوغ کفیر نیاز ب استفاده از چیزی که این استارتر گفتن نداره ، تحت فشار و طی زمان بیشتری درست میشه، شما از همون ماست کفیر موجود در بازار استفاده کنی بهصرفه تر است، یا ماست پروبیوتیک پاکبان .... این تبلیغات کذب است و بازاریابی. رشته من صنایع غذایی ه،، 

[QUOTE=33464166]سلام ریحان جان من قبلاً با این قارچ اشنایی داشتم ولی با خواندن مطلب شمابیشتر علاقه مند شدم.من به دلی ...[/QUOTE

عزیز خودت رو بزحمت ننداز، کفیر همون پروبیوتیک هست، اصلش هم برای مردم قفقاز بوده، درست کردن ماست یا دوغ کفیر نیاز ب استفاده از چیزی که این استارتر گفتن نداره ، تحت فشار و طی زمان بیشتری درست میشه، شما از همون ماست کفیر موجود در بازار استفاده کنی بهصرفه تر است، یا ماست پروبیوتیک پاکبان فوق العاده هم خوشمزه است .... این تبلیغات کذب است و بازاریابی. رشته من صنایع غذایی ه،، 

[QUOTE=33464170]برای ماست هم باید روی قارچها آب بریزیم اصلا یه عنوان ماست هم مصرف میکنید؟[/QU]

عزیز خودت رو بزحمت ننداز، کفیر همون پروبیوتیک هست، اصلش هم برای مردم قفقاز بوده، درست کردن ماست یا دوغ کفیر نیاز ب استفاده از چیزی که این استارتر گفتن نداره ، تحت فشار و طی زمان بیشتری درست میشه، شما از همون ماست کفیر موجود در بازار استفاده کنی بهصرفه تر است، یا ماست پروبیوتیک موجود در بازار .... این تبلیغات کذب است و بازاریابی. رشته من صنایع غذایی ه،، 

سلام ریحان جان.....من رسیدم شهرم چطور باهات هماهنگ کنم برام بفرستی؟؟ میشه با اتوبوس هم بفرستی یا فق ...

عزیز خودت رو بزحمت ننداز، کفیر همون پروبیوتیک هست، اصلش هم برای مردم قفقاز بوده، درست کردن ماست یا دوغ کفیر نیاز ب استفاده از چیزی که این استارتر گفتن نداره ، تحت فشار و طی زمان بیشتری درست میشه، شما از همون ماست یا دوغ کفیر موجود در بازار استفاده کنی بهصرفه تر است، یا ماست پروبیوتیک .... این تبلیغات کذب است و بازاریابی. رشته من صنایع غذایی ه،، 

در محصولات پروبیوتیک بازاری و کارخانه یی از قارچ زنده استفاده نمیشه و پودر کفیر بهکار میره و خاصیت محصول خانگی رو نداره

با سلام تبریک ایام🌹

کفیرنوش قصد داره از سراسر ایران افراد علاقه مند را برای همکاری جذب بکند

در هر شهر و منطقه  و سن و شرایطی که هستید بدون صرف وقت و هزینه ی زیاد میتونید  در گسترش فرهنگ مصرف محصول مفید کفیر به هموطنانتون کمک  و از این طریق کسب درآمد بکنید

برای توضیحات بیشتر به شماره من پیام بدین

09215140667