2733
2739

گناه داره اخه من خیلی مدرسه اش میرفتم دیگه باردار که شدم اذیت بودم زیاد نمیرفتم الان هم نی نیم ۳۹ روزشه نمیدونم فردا برم یا نرم 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

معمولاً نباید برید،ب ما هم گفتن مادرها نیان ،رفتن شما ممکنه بقیع بچه ها حساس ‌کنه

من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                         💔همین قدر تلخ💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مال پسر منم امروز بود خیلی دلم میخواست برم از صبح پاشدم کارامو بکنم که برم دختر ۱ سالم تا پاشد آبریزش بینی و سرفه داشت نشد برم دلم سوخت    

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم

اره برو 

یکیو بذار نگه داره 

ینی بخاطر اون نوزاد نری؟ فرق نذار بین بچهات

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2738

عزیزم اگه دعوت شدید که برید 

وگرنه به نظرم نرید بهتره

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
عزیزم اگه دعوت شدید که برید  وگرنه به نظرم نرید بهتره

الان دیدم تو گروه مادرها میخوان برن منم هیچ کدوم مادرها نمی شناسم 

بامادرت یاهمسرت برید اونابشینن توماشین بچه رونگه دارن اگه نتونستن زود بهت زنگ میزنن میری توماشین

مادرم نیست همسرم هم میره سرکار کسی نیست خواهرم میخواد  خودش بره مدرسه پسرش

2706