2733
2739
عنوان

مامان خوشگلاى تیر 93 بیاید این مدت رو با هم خوش بگذرونیم

| مشاهده متن کامل بحث + 298686 بازدید | 80505 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یاالله تشریف بیارید تاپیک جدید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=862096&postID=33833739
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
سلام دوست جونا . امیدوارم همگیتون و نی نی های نازتون خوب باشین . من زایمانم افتاد جلو . پس فردا من توی بیمارستان رسالت زایمان می کنم . تو رو خدا دعام کنین .
دخمل ناز من 9 تیر 93 به دنیا اومد .خدا جونم خودت همیشه مواظب روشا جونی من باش .
ینی هیشکی پست اخرو نگاه نمیکنه ؟؟؟؟ لطف کنین تشریف بیارین تاپیک جدید. اینجا تعطیل شده دیگهههه.
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
2738
همه پا به ماهن حال و حوصله ندارن بیان مردای تیری ماهن.خودم یکیشو دارم که از هر لحاظ بگی مرده....تازه به دکی گفتم حتما میخوام نی نی هم تیری بشه مخصوصا که پسره....دوست دارم زنش خوشبخت بشه...نمیخوام به مرداد برسه...امیدوارم به این ارزوم برسم.......
حس شیرین و مبهمی دارد طپش قلب تو درون دلم
همه پا به ماهن حال و حوصله ندارن بیان مردای تیری ماهن.خودم یکیشو دارم که از هر لحاظ بگی مرده....تازه به دکی گفتم حتما میخوام نی نی هم تیری بشه مخصوصا که پسره....دوست دارم زنش خوشبخت بشه...نمیخوام به مرداد برسه...امیدوارم به این ارزوم برسم.......
حس شیرین و مبهمی دارد طپش قلب تو درون دلم
سلام مامانای تیر ماهی به سلامتی انشالله به زودی نی نی هاتون رو بغل می گیرید خیلی هاتونم حتما تا حالا وضع حمل کردید، می شه بگید عکس نی نی های دنیا اومده تیر ماهی کجاست برن ببینم کیف کنم نی نی منم انشاالله مرداد ماه می اد
سام کوچولو، بینظیر ترین هدیه خدا
سلام مامانا، تست بیبى چک مثبت بود هورااااااا 😊💝 حالا فقط برام دعا کنین بتونم بیام ایران، پدرم چشم ...

سلام عزیز دلم چند سال گذشته اما میخوام بدونم اومدی ایران برای بچه خطر نداشت ؟

2706