2737
2739
عنوان

هشدار مهم در مورد مصرف قرص آهن و اسیدفولیک

| مشاهده متن کامل بحث + 288945 بازدید | 133 پست

الان کاملن واضح و مشخصه بچه هایی ک مادراشون اهن و اسیدفولیک خوردن نااروم هستن و خون مادر رو تو شیشه میکنن  .. علائم ثانویه ش هم در اینده های نه چندان دور بروز خواهد کرد .. باید منتظر بود فقط و دید آینده این بچه ها چ خواهد شد ...

مگه قدیم این قرصها مصرف میشد؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعوا بسه ادم باید دوسویه فکرفکر کنه خانما نمیشه یک روش رو خوب مطلق دونست یک روش رو بد میشه هم سو با هم استفاده کرد مثلا من باردارم و هم شربت شیره همراه با تخم شربتی میخورم تا ب مشکل کمبود اهن برنخورم هم اینکه اسیدفولیک با دز مشخص شبی یکی ک برا بچه با توصیه پزشک لازم هستش

اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم.مرسی که صلواتو برام فرستادین  نیتش تو دلمه  الهی آمین.😘

شاپرک جون حرف درستی نیس من از دکترم پرسیدم ک ایا اسید فولیک رو جنین تاثیر بدی داره یا نه ایشون گفتن با دز مشخص شبی یک عدد لازمه ولی اگ در روز دو یا یه بار استفاده بشه بیش فعالی میاره هرچن افراط و تفریط تو هر کاری ناشایسته

اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم.مرسی که صلواتو برام فرستادین  نیتش تو دلمه  الهی آمین.😘
2731
شاپرک جون حرف درستی نیس من از دکترم پرسیدم ک ایا اسید فولیک رو جنین تاثیر بدی داره یا نه ایشون گفتن ...

من به بچم خیلی کم قطره آهن دام الن هم دارم عواقبشو به جون میخرم بچم بیحال همش کم‌ اشتهاست همش عرق میکنه دستش همش دهنشه دوست داره خاک بخوره  چون ۲/۵ ساله دخترم میترسم قرص آهن بدم میگن رسوب میکنه تو کلیه  ولی قطره آهن باقرصش فرق داره ؟ یعنی رسوب نمیکنه توکلیه؟ من چیکار کنم هر چی غذای طبیعی بدم باز به پای قرص و قطره نمیرسه

تا یه اندازه ای درسته ولی دوستان بیاین دست بردرین از این حرفا که صهیونیست ال و بل دست شیطان بسیار قدرتمنده انقدر قوی هست که تو و امثال تو فکر میکنن راه راست میرن چه بسا که خود شیطان حاکم کشوره چون هرگز راه خدا به زور و اجبار نیست و جایی که توش اجبار بیمنطقی تعصب و جهل دزدی رانت فساد فحشا باشه دنبال رد پای این شیطان عظیم بگردددددددد به تمامشم روح خودت باید برسه و اگاه شه وگرنه هرگز اصلاحی صورت نمیگیره اگه علم نبود الان نصف زمین از طاعون مرده بودن اگه انتیی بیوتیک نبود و امثالش الان مردم از وبا و سل میمردن و و............ولی در کنار این طب سنتی هم هست که خیلی وقتا کارسازم هست منم اهن و این چیزا رو نخوردم و بجاش طبیعی خوردم ولی همیشه اینا جواب نمیدن  کاملا مکملن 

2738
الان کاملن واضح و مشخصه بچه هایی ک مادراشون اهن و اسیدفولیک خوردن نااروم هستن و خون مادر رو تو شیشه ...

من تو بارداری هم فولیک اسید خوردم هم قرص آهن از ماه ۴ ب بعد ماشاالله هزارماشاالله بچم خیلیم باهوشه آینده خوبیم انشاالله در انتظارشه شما میخواید هر کی ک از این مقاله مضخرف ایراد گرفته بکوبید و حتی ب بچه هاشونم رحم نمیکنید میگید معلوم نیست چ آینده ایی در انتظار همچین بچه هایی هست البته ک اصلا ارزش نداشت جواب کسی مثل شمارو بدم ولی ب بچه هامون توهین کردید چون تو بارداری فولیک اسید خوردیم 😏😏واقعا حالم بهم خورد مقاله های چرتتونم واسه خودتون نگه دارید در ضمن من بارداری دومم اتفاقی بود هم قبلش اسید فولیک نخورده بودم هم ۶ هفته اول بچمو تو ماه پنجم از دست دادم هیچ ویتامینی مصرف نکرده بودم ندیدی میگن حتی قبل بارداریم باید اسید فولیک خورد ولی سر بارداری اولم از قبلش خوردم حتی زن داداشمم خورد همه دوستامم خوردن خداروشکر از بچه هامونم خیلی راضی هستیم شما برو ب دولت اعتراض کن چرا هوا آلودست چرا انقدر واسه میوه ها سم و کود شیمیایی استفاده میشه چرا جدیدا میگن لبنیات نخورید سرطان میگیرید و هزارتا بدبختی دیگه ک واسمون درست کردن والا این قرصا سالم تر از کودای سرطانی و شیمیایی روی میوه هاست کاش همه چی ارگانیک بود اونوقت میتونستید بگید قرص نخورید ولی همه چیمون ب درد نخور شده منظورم مواد غذایی و میوه و سبزیجات و... گوشت و مرغم ک قیمتش سر ب فلک کشیده

من تو بارداری هم فولیک اسید خوردم هم قرص آهن از ماه ۴ ب بعد ماشاالله هزارماشاالله بچم خیلیم باهوشه آ ...

دقیقا. باهات کاملا موافقم 

یارو استارتر معلوم نیس چی زده داره چرت میگه. 

فقط اونجاش ک میگه فولیک و آهن بخورید بچتون مث حیوون قوی و کم هوش میشه😐😐😐😐فاز چی بود نفهمیدم

تهشم کشوند و ب زور ربطش داد ب اسلام و صهیونیست🥴

دقیقا. باهات کاملا موافقم  یارو استارتر معلوم نیس چی زده داره چرت میگه.  فقط اونجاش ک می ...

من آهن مصرف کردم الان آزمایش دادم آهن تو کبدم رسوب کرده و مشکلات جدی برای سلامتم درست شده بچم هم بیش فعال رفتم مشاوره کودک گفت تو بارداری آهن و فولیک اسید مصرف کردی ؟ من اینو از چند جا دیگه شنیده بودم مصرف آهن و فولیک اسید که خودش سرطان میاره همینطور آهن اگر تو استخون رسوب کنه دور از جون سرطان میشه  آهن زیاد خوب نی