2737
2734
شما با شرکت قرارداد دارید نه پرستار طبق قانون کار بیمه و عیدی با کار فرما هست که شرکت میشه نه شما ولی خب همه که از کار پرستارشون راضی هستند ی عیدی خوب برا تشکر میدند ولی قانون نیست قدردانی هست منم از شرکت پرسیدم همین گفته شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طبق قرارداد برا ساعت کار هست که از 8 تا 4 بعد از ظهر هست از شنبه تا 5شنبه فقط چند روز تعطیل رسمی هم تعطیل هستند مثلا عید 3روز اولش البته این قرارداده مثلا من خودم تعطیلات یا 5شنبه پرستار نمیخواستم ولی قرارداد دارم اگر ی روز 5 شنبه خواستم باید بیان
2728

عزیزم بنظرم برای نگهداری و پرستاری از فرزندت بهتره با یه شرکت معتبر قرارداد ببندی تو این دوره زمونه نمیشه به هرکسی اعتماد کرد و خونه زندگی و بچه ها رو بهش سپرد من برای دخترم بعد از پرس و جو های فراوان از یک شرکت واقع در تهران با 25 سال سابقه کاری درحوزه اعزام پرستار سالمند کودک بیمار در منزل به نام مرکز پرستاری طپش پرستار کودک گرفتم خدا خیر بده آقای گنجی مدیر شرکت رو که همیشه هوای خانواده ها رو داره من کارشناسم خانم محمدی بود شمارش و میزارم خواستی استفاده کن

09102152979

02188864508