2737
2739
عنوان

سقط تو هفته 12

| مشاهده متن کامل بحث + 26600 بازدید | 40 پست
منم درست مثل تو روز قبل از عید غدیر با خوشحالی تموم در اغاز هفته 12 رفتم دکتر برام سونو ان تی غربالگری بنویسه، وقتی سونو کرد در کمال ناباوری گفت رشدش متوقف شده، نمیدونی چی بهم گذشت، تا چند ساعت جلو مطب دکتر گریه میکردم، چند روز بعدش هم رفتم بیمارستان بستری شدم با شیاف و کورتاژ سقط کردم، خیلی برام سخت بود ، الان که یک هفته گذشته هنوز ناراحتم، خیلی، بارداری اولم بود چقدر دل بسته بودم ولی. ... خدا نخواست.
رب هب لی من لدنک ذریه طیبه...آمین
هلی جان... خیییییییلی سخته عزیزم... با همه وجود درکت میکنم... اما توکل کن و امید داشته باش... إن شاءالله خیره عزیزم... شاید خدا عیدی خوبی بهت داده باشه! چه معلوم؟ اگه آزمایشات و آمینو با خطای تشخیصی مواجه میشد و بچه ت ماژور به دنیا می اومد، یه عمر ذره ذره آب میشدی... یکی از آشناهامون بعد چن سال انتظار و 9 ماه استراحت مطلقی پسرش به دنیا اومد... مشکل تشنج پیدا کرد... آزمایشات تکمیلی میگن یه مشکل خونی داره که به مرور رو مغزش اثر میذاره و نهایتا باعث عقب افتادگیش میشه! کاش اونام زودتر متوجه این قضیه میشدن! ختم بارداری، خیلی بهتر از داشتن فرزند بیماره... تحت نظر باش عزیزم... إن شاءالله خیلی زود خدا فرزندی سالم و صالح بهتون عطا میکنه! واسه خدای صاحب ملک و ملکوت، خلق انسانی سالم و بخشیدنش به شما کاری نداره... به خدا دل ببند... از اوضاع و احوالت بی خبرمون نذار عزیزم... بیا از خودت بگو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی دوستای گلم.سقطم انجام شد با کورتاژ.کلی قرص گذاشتم تا بشه.بچه م محکم بهم چسبیده بود.تو بیمارستان که بودم یه بنده حدایی 3 ماه بیمارستان خوابیده بود و استراحت مطلق بود باز تو 7 ماهگی زایمان زودرس گرفت
2728

سلام  دوست عزیز

من تازه ازدواج کردم و شرایطی مشابه شما دارم... هنوز باردار نشدم ولی میترسم از ماژور شدن بچم... زیر نظر دکتر هم رفتیم آزمایشاتمون رو هم دادیم... عزیزم منو راهنمایی کن... سقط خیلی درد داشت؟

سلام دوستان من هفته 12بارداریمه ولی نمی‌خوام می‌خوام سقط کنم تو خونه مشکل برام پیش میاد

حالا چرا اینقد دیر

کاش میشد همچو آواز خوش یه دوره گرد زندگی را بار دیگر دوره کرد...
2740