2733
2734
عنوان

☆☆☆بهـــــار اربعین گرفتن را دریابید... ☆☆☆

| مشاهده متن کامل بحث + 13077 بازدید | 699 پست
آه خدای من این چله هم به پایان رسید چقدر روزها و عمر ما زود میگذره 40 روز حدیث کسا خداوندا شما را به حق حضرت محمد قسم میدم گرفتاری مسلمین جهان رو برطرف کن خدایا بنده هات رو به راه راست هدایت کن و نذار گول شیطان و هواهای نفسانی شان رو بخورن خدایا هر مسلمانی مشکلی داره مشکلش رو حل کن و دلشون رو شاد کن خدایا حاجت بنده هات رو براورده به خیر کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشا الله خداوند بهترینها رو قسمتتون کنه
امیدوارم این ختم از من و همه دوستا قبول باشه وحاجات دل همه برآورده بشه
خدایا شکرت که توفیق دادی تو چله کلیمیه همراه بچه ها باشم
یا حق
التماس دعا
یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
2731
قبولتون باشه دوستان عزیزم ایدا جان تاپیک چله رو زدم.. صلوات زدم مایل بودید تشـریف بیارید http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=987740&postID=38620512
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
سلام دوستان. سعادت داشتم و چند روزی مهمون اقا امام رضا بودیم. به یاد همتون بودم. انشالله همگی حاجت روا بشید.
اگر چیزی را با گوشهایت نشنیدی ؛ یا آنرا با چشمانت ندیدی ؛ آنرا با ذهن کوچکت ابداع نکن ، و آنرا با دهانِ بزرگت به اشتراک نگذار ... الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2738
سلام زهرا جان، قبول باشه ان شاالله از شما و همه ى دوستان
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه
ببخشید من یه سؤال داشتم از شما، من همه ى این روزها رو بلا استثناء سهمم رو خوندم فقط یک روز بخاطر بیمارى نتونستم بخونم ولى فرداى اون روز دو با حدیث شریف کسا رو خوندم، میخواستم بدونم توى ختمم مشکلى پیش نیومده؟
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه