2737
2734
عنوان

امکان زایمان طبیعی بعد از دوبار سزارین وجود داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 33940 بازدید | 68 پست

سلام دوستان من الان ۱۵ روزه از ز ایمان دومم میگذره و هر دو رو سزارین شدم و دلیلش هم کمی مشکل لگنی داشتم،همیشه آرزوم زایمان طبیعی بود و اینبار هم خیلی میخاستم طبیعی زایمان کنم که کیسه آبم پاره شد و با اینکه دردام هم شروع شده بود سز شدم چون دکترم اصلا زیر بار نمیرفت و بار اول هم به صورت فیزیولوژیک دهانه رحم فول باز شد ولی بچه ام تو استیشن صفر موند؟الان خیلی درد دارم و در کل از سزارین متنفرم چون هر دو بار خیلی اذیت شدم و برام عوارض داشت

خیلی بچه دوست دارم و دوست دارم بچه سوم داشته باشم ولی دیه از عمل میترسم،تو رو خدا برای منم دعا کنید اگه خدا لیاقت بچه سوم داد طبیعی زایمان کنم

خواهرانه به دوستان میگم به هیچ عنوان از ترس زایمان طبیعی نرید سزارین بشین،با رفتن به کلاس ها آمادگی زایمان و رعایت کارایی که طب سنتی گفته به راحتی میشه زایمان کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زیر نظر مامای خصوصی انجام داد یکسال بعد از سزارین دومش

سلام چطور دکترش قبول کرد چجوری مراحل زایمان پشت سر گذاشت که پارگی رحم براش پیش نیومد میشه بیشتر توضیح بدی یا ازش بخاهی تجربیاتش رو با ما ک بعد از دو سز میخاهیم طبیعی بیاریم درمیان بزاره 

2740
سلام چطور دکترش قبول کرد چجوری مراحل زایمان پشت سر گذاشت که پارگی رحم براش پیش نیومد میشه بیشتر توضی ...

سلام مثل اینکه الان دیگه دکترا وماماها زایمان وی بک رو بیشتر تبلیغ میکنن وزایمانشم خیلی راحت بوده البته قبلش هم ورزش های بارداری انجام میداده