2737
2734
عنوان

از چند هفتگی می فهمن نی نی دوقلوهه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1480 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که دو بار اول رفتم سونو واژینال بود یکبارهفته ٥ بود که فقط ساک حاملگی بود یکبار هم هفته ٨ بود که قلب تشکیل شده بود
گاهی گمان نمیکنی و میشود گاهی نمیشود که نمیشود. گاهی هزار دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود. گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست گاهی تمام شهر گدای تو میشود
من همون هفته ٥ فهمیدم البته ماله من ٣ تا بود هفته پیش یکیشو دراوردم
گاهی گمان نمیکنی و میشود گاهی نمیشود که نمیشود. گاهی هزار دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود. گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست گاهی تمام شهر گدای تو میشود
2731
بچه های عزیز فقط 3 جز مونده تا ختم قرآن هدیه به امام علی (ع) تکمیل بشه . اگه دوست داشتین یه سر به کلوپ زیر بزنین . http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=716982&postID=38620156
اللَّهُ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الْأَرْضِ ۗ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ ۖ وَلَا یَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ [٢:٢٥٥] لَا إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ ۖ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ ۚ فَمَن یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَیُؤْمِن بِاللَّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ [٢:٢٥٦] اللَّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُوا یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ ۖ وَالَّذِینَ کَفَرُوا أَوْلِیَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ
آخییییی نازی سه تا چرا درآوردی؟؟ قرص خورده بودی؟
اگه دنبال لباس ست واسه دختر و پسرت تو سن های مختلف یا ست خانوادگی میگردی حتما سری به سایت ماهان مد بزن.                  mahanmod.ir
من میکرو کردم و دکترم نظرش این بود که دربیارم کلا دکترا زیاد با بارداری چند قلویی موافق نیستن چون میگن ریسک بارداری زیاده
2738
منم آی یو آی کردم. دکترم میگفت نود درصد دوتا باشه. منتها رفتم سونو و یکی بود. البته دکترم از روی عدد بتا هم میگفت ، یه دونه اس. راستی با محاسبات دقیق سونوی آخری که رفتم، فهمیدم که احتمالا قبل از اینکه آی یو آی کنم، گرفته بوده
وا چه جالب یعنی قبل ای یو ای حامله بودی
مرسی ایشالله نی نی های شما هم سالم به دنیا بیان
آره. آخه با احتساب روزی که آی یو آی کردم باید الان یک هفته عقب تر باشم. یعنی تازه برم تو هشت هفته. با محاسبه ی سونو گرافی الان نه هفته ام. یعنی قبل از آی یو آی باردار بودم و خبر نداشتم. حالا جالبه که بگم، دکترم از اولین روز آخرین پری تاریخ میداد.... البته بعد از سونو گفت، سونو دقیق میگه چند هفته ای.
2706