2737
2734
عنوان

مامانای باردار یزدی بیاید اینجا دور هم باشیم !!!!!!!!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 63690 بازدید | 3627 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام دوستان...وقتتون بخیر من برا یزد نیستم و دکتر هارو نمیشناسم یه دکتر زنان و زایمان خوب بهم معرف ...

اول از همه باید تصمیم بگیری که میخوای بیمارستان ات خصوصی باشه یا دولتی؟ بعدش دکتر انتخاب کن. آخه خیلی از دکترای معروف یزد اصلا بیمارستان دولتی نمیرن

مامان های عزیز کسی از اتاق ldr یا خصوصی زایمان بیمارستان سیدالشهدا استفاده کرده؟ راضی بوده؟ چه امکان ...

سلام دوست عزیز شما بیمارستان سید الشهدا زایمان کردین ؟؟

راضی بودین؟؟

بین مرتاض و سید الشهدا موندم 

سید الشهدا لباس نوزاد میده یا باید همراهمون باشه

سلام دوست عزیز شما بیمارستان سید الشهدا زایمان کردین ؟؟ راضی بودین؟؟ بین مرتاض و سید الشهدا موندم& ...

سلام عزیزم خوبی زایمان کردی یانه هنوز؟من شهرستانی ام میخپام برای زایمان بیام یزد اول شهریور انشالله درمورد همه بیمارستانا تحقیق کردم هم خوب و هم بد شنیدم اما سیدالشهدارو همه میگن خوبه شما کجا شد آخرش زایمان من طبیعیه شماچی؟

تاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۹جواب آزمایشم مثبت شدانشالله قسمت همه چشم انتظارا این لحظه قشنگ😭😍خدایاصدهزار مرتبه شکرت🥲
2738
سلام عزیزم خوبی زایمان کردی یانه هنوز؟من شهرستانی ام میخپام برای زایمان بیام یزد اول شهریور انشالله ...

سلام نه هنوز عزیز 

ان شاءالله میخوام برم مرتاض 

خیلی تعریفشو شنیدم 

شما طبیعی هستین یا سزارین؟؟؟

سلام نه هنوز عزیز  ان شاءالله میخوام برم مرتاض  خیلی تعریفشو شنیدم  شما طبیعی هستی ...

من طبیعی هستم

تاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۹جواب آزمایشم مثبت شدانشالله قسمت همه چشم انتظارا این لحظه قشنگ😭😍خدایاصدهزار مرتبه شکرت🥲

سلام خانومای گل یزدی میشه بهم بگین سونوگرافی دکتر احمد علی کریمی چجوریه برای سونو انومالی می‌خوام برم پیشش می‌خوام ببینم دقیق چجوریاست توروخدا اگه کسی پیامم رو میخونه اطلاع داره بهم بگه ممنون