2737
2739
عنوان

دندانپزشک اطفال خوب سراغ دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 92038 بازدید | 208 پست

سلام عزیزم از زمانی که اولین دندان بچه رشد بکنه لازمه که ببریدش دندانپزشک. من دکتر لیلا آذرنوش رو میشناسم. واقعا کارشون خوبه هم از لحاظ رفتارشون نسبت به بچه ها هم خدمات دندانپزشکی واقعا حرفه ای هستن. اسمشون رو بزنی گوگل ادرس و اطلاعاتشون رو میاره

من یه دکتر دندون پزشک خوب میشناسم تو چهارراه دیباجی اسمشون دکتر ماریتا شکاریان هستش همیشه دخترمو میب ...

دقیقااااااااا. بچه منم خیلی میترسید اما از تنها دکتری که نمیترسه دکترشکاریان

خیلی هم ذوق میکنه و برای ایشون نقاشی هم کشیده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه دکتر دندون پزشک خوب میشناسم تو چهارراه دیباجی اسمشون دکتر ماریتا شکاریان هستش همیشه دخترمو میب ...

وای آره دقیقا ایشون خیلی مهربون و خوش برخورده. کارشونم کاملا حرفه ایه

منم با شما هم عقیده ام

اولین ویزیت رو همون زمانی که اولین دندون ها در میان باید ببریدش ازون به بعد هم هر 6 ماه باید ویزیت بشه. من دکتر لیلا آذرنوش رو میشناسم خیلی کارشون خوبه و از نظر اخلاقی و رفتار با بچه ها هم واقعا قبولشون دارم. اسمشون رو سرچ کنید گوگل اطلاعاتشون رو میاره

2731

سلام عزیزم معمولاً بهترین وقت رفتن پیش دکتر دندونپزشک اطفال وقتی میشه که اولین دندون بچه بیروون اومده باشهه. من دخترمو پیش دکتر آلاله طلوعی که شمال تهران هستن بردم.  دکتر خعلی مهربون و صبوری  هستن و ارتباط خوبی هم با بچه من گرفتن  

سایتشون اینه: https://drtolouie.com/pedodontics/

بچه ها جون اگر دکتر خوب اطفال برای ارتودنسی هم سراغ دارید ممنونتون میشم بگید! برای پسر 9 ساله ام میخ ...

سلام عزیزم من دوتا دندانپزشک خوب تهرانی میشناسم که ارتودنسی اطفال هم انجام میدن. یکیشون دکتر آلاله طلوعی یکی دیگه هم دکتر مرضیه مرساقیان.

ادرس سایتشون میذارم حتما برو نگاه کن و اگه تونستی زنگ بزن شرایط پسرتو بگو و ازشون مشاوره بگیر چون بهترین سن برای درمان ارتودنسی همین سنه تا جایی که من میدونم.

ارتودنسی پیشگیری در تهران

ارتودنسی کودکان در تهران

حانم دکتر سارا توسلی هم عالیه مطبش تو شریعتی هست بسیار کار بلد و دوستداشتنی

با سلام واقعا دکتر‌توسلی فوق العاده هستن نمونه واقعی یک‌پزشک متعهد که سلامتی بیمار براشون الویته نه چیز دیگه

2738

عزیزم من خودم خیلی حساسیت به خرج دادم برای انتخاب دندانپزشک پسرم چون خیلی برام مهم بود نترسه و فوبیا نگیره. الان سه ساله پیش دکتر ماریتا شکاریان میریم و خیلی رابطه خوبی با پسرم دارن و هیچ خبری از استرس و گریه هم نیست خداروشکر