2737
2734

من دانشجو ام.دوست دارم پاره وقت یه کاری داشته باشم و مثلا فروشنده بشم اما سطح فکر اطرافیان اینه که فک از بدبختیه...و شاید فکر کنن بابام مجبورم کرده چون رفتار درستی چندباری نداشته باهام تو جمع

اوضاع مالیش بد نیست و اخلاقشم پیش خودمون خوبه اما پیش بقیه میخواد خودی نشون بده و گاهس بدرفتار میکنه

خلاصه خیلی دلم میخواد کار کنم‌اما از حرف فامیل میترسم.هم واسه اینکه فک میکنن بابام مجبورم کردع و ...

درحالی که میدونم بابامو باید راضی کنم که اجازه بده کار کنم

شما جای من بودین چیکار میکردین

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
فامیل چقدر تو زندگیت موثره مگه؟؟؟ بذار بگن.

راجب همه چیز نظر میدن متاسفانه.یا نگاه ترحم امیز دارن(درحالی که زندگی‌خودشۉن سراسر مشکلاته) اما مشکلات خودشۉنو نمیبینن و فک میکنن خیلی خوشبختن و فوکوس میکنن رو مشکلات بقیه و میگن فلانی چقدر بدبخته اخی...و

از الان بخوای بگی مردم چی میگن هیچ پیشرفتی تو زندگیت نمی کنی چون هر قدمی بخوای برداری میگی یعنی الان مردم چی میگن الان بهترین فرصته خلاص کنی خودتو از فکر به این که مردم چی میگن .واقعا کنار درست برو کار کن ی مهارتم یاد بگیر

عزیزم منم کار میکنم وضع خانواده ام بد نیست یعنی خداروشکر محتاج نیستیم ولی پول من برای شخص خودم و زندگی خودمه برو واسه خودت کار کن و اینده ات رو بساز ما مسئول زندگی خودمونیم اصلا چه نیازی هست به اونا بگی ماجرای سرکار رفتنت رو راستی منم با فروشنگی شروع کردم اون اوایل کار سختیه ولی تجربه خوبیه در کل تو زندگی همیشه بدست اوردن تجربه خوبه 

2738
راجب همه چیز نظر میدن متاسفانه.یا نگاه ترحم امیز دارن(درحالی که زندگی‌خودشۉن سراسر مشکلاته) اما مشکل ...

منم مثل شما هستم فامیلام همینجور یدردنخورن. پشت سرم زیااااد حرف میزنن.‌قبلا خیلی حرص میخوردم. بعد دیدم اونا هیچ تاثیری ندارن تو زندگیم

از الان بخوای بگی مردم چی میگن هیچ پیشرفتی تو زندگیت نمی کنی چون هر قدمی بخوای برداری میگی یعنی الان ...

درست میگین.خودمم دنبال همینم که یع بار واسه همیشه با همین حرکت پا رو طرز فکر گذشتم بزارم و ذره ای اهمین ندم به نظرشۉن....درست میگین واقعا

عزیزم منم کار میکنم وضع خانواده ام بد نیست یعنی خداروشکر محتاج نیستیم ولی پول من برای شخص خودم و زند ...

اخه راستش تو محله ی خودمون تو یه افق کوروش یا دیلی مارکت میخوام برم و تو این محله فامیلای زیادی زندگی میکنن و قطعا میبیننم‌...

خیلی خوبه.واقعا حرفاتون حق و درسته👌👌😂

درست میگین.خودمم دنبال همینم که یع بار واسه همیشه با همین حرکت پا رو طرز فکر گذشتم بزارم و ذره ای اه ...

همینه به خدا باور کن مردم لحظه ای پشتت حرف میزنن وقتی ببینن اهمیتی نمیدی میرن سراغ سوژه بعدی . ذره ای کارای ما برای دیگران اهمیتی نداره

عزیزم منم کار میکنم وضع خانواده ام بد نیست یعنی خداروشکر محتاج نیستیم ولی پول من برای شخص خودم و زند ...

استیکر خنده اشتباه اومد تو پستی که جواب شما رو دادم🙏🌹

همینه به خدا باور کن مردم لحظه ای پشتت حرف میزنن وقتی ببینن اهمیتی نمیدی میرن سراغ سوژه بعدی . ذره ا ...

میدونید اینا اینجوری نیستن که از بدجسی شون باشه،ادمای خوبین و مثلا از روی دلسوزی میگم‌اخی دیدی فلانی داره فلان جا کار میکنه و....

2706