2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در هر دو زایمان بخیه میخوری پایین که سرتاسر واژن و بیرونش تا مقعد اما سزارین رو شکم تازه تو طبیعی چند ساعت درد میکشی و بعدشم درد بخیه ها خارشو و مشکلات دستشویی رفتن و خشک نگه داشتن بخیه ها و .......... اما سزارین به نظرم راحتتره و اگه ده تا بچه دیگه بیارم همشو سزارین میکنم
2731
مهدیه جون چه زجری کشیدی عزیزم. منم زایمانم طبیعی بود ولی فقط دوتا بخیه خوردم. همیشه هم فکر می کردم سزارین خیلی وحشتناکه چون 7 لایه شکم رو پاره می کنن
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
من بعد از زایمانم چند ساعت از خستگی خوابیدم بعدش یه دوش گرفتم و همه چیز شد مثل قبل. انگار که اصلا نزاییده بودم . دو روز بعدشم تولد بچه ی دوستم بود رفتم خرید ولی خواهرم سزارین کرد یه 10 روزی خوابید و همش درد داشت و دارو بیهوشی بالا میاورد. شیرم از همون اول نیومد تو سینش و بخیه های شکمش داشت می کشتش بچشو نمی تونست بگیره تو بغل شیرش بده. کلا دیدم که زایمان طبیعی با تولد بچه درد تموم میشه ولی سزارین بعد از تولد درد شروع میشه.
مهدیه جان مثلا اینکه شما بخیه هات باز شده بود اصلا از عوارض زایمان طبیعی نیست. این از عوارض انتخاب بد دکتر هست ..بخیه که نباید پاره شه باید جذب شه
بنظر منم یزاین خیلی بدتره خواهر خودم تو بیمارستان دولتی طبیعی زایمان کرد همش 3تا بخیه خورد تازه من بخیه هاشم دیدم عالی بود انگار نه انگار

مهدیه جان دکتر شماحتما تو کارش تبحر نداشته و از اول باید سز میشدی

من موندم چرا مادر بزرگ خودم که نه تا بچه داره همشم طبیعی چرا مشکل ادرار نداره و تا بحال بیماری زنان هم نگرفته موردی مث مهدیه جون استثناست

2740