2737
2739
عنوان

همه دوستانی که با همسرشون مشکل دارند...

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 16 پست
مرسی دوستان... شبنمی عزیز من نیتم خیره و هدفم شکستن دل سمی عزیز نیست... هدفم اینه که کمک کنم به کسانی که زندگیشون را الکی خراب میکنند و چون خودم توان و علم کمک کردن را ندارم از حس و عشق زیبای سمی عزیز کمک گرفتم... بهنام سمی عزیز رفت ولی با رفتنش چنان خاطره خوبی از خودش تو ذهنها به جا گذاشت که همه به رفتنش حسرت خواهند خورد و همه اینها را مدیون سمی عزیز خواهیم بود مخصوصا عشق زیبایی که خیلی ها را متحول خواهد کرد... از همین جا به سمی عزیز میگم که دنیا پرشده از ادمهایی که زنده بودنشون به درد لای جرز دیوار میخوره ولی بهنام سمی با نبودنش چنان تاثیر مثبت داشته که خیلیها را متحول کرده... یکیشون خود من... خوشا به سعادت بهنام و سمی...
سلام. انالسز عزیز براوووووووووووووووووووووووووو رو منم خیلی تاثیر گذاشت... ممنون از نیت خیرت... انشالله حاجت روا بشی...
خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.