2733
2739
عنوان

تصمیم گرفتم با همه مثل خودش باشم

105 بازدید | 17 پست

کسی که با خوبی حرف زد با خوبی باهاش حرف بزنم 

کسی که با بدی حرف زد با بدی جوابشو بدم 

کسی سراغمو نگرفت سراغشو نگیرم 

به نظرم این تغیرات تو زندگی همه ای ما لازمه یه سری سیاه لشکر هارو از زندگیمون حذف کنیم 

شَرحی ِز حال و حالی زِ شَرح نیست🖤🥀 ️ 

من چند سال قبل همین تصمیم رو گرفتم و عمل کردم خیلی ها باهم قطع رابطه کردن 

چون تحمل خودشون رو نداشتن

ولی من کاملا راضیم 

اگر چه تنها شدم اما ارزشش رو داشت

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من چند سال قبل همین تصمیم رو گرفتم و عمل کردم خیلی ها باهم قطع رابطه کردن  چون تحمل خودشون رو ...

اگه یک نفر برات از ته دل باقی مونده باشه کافیه نیازی به سیاهی لشکر نیست

2738
چون تو با بد ، بد کنی  پس فرق چیست ؟

منظور از بد این نیست که به فحاشی بکشمش منظور اینه که بهش زیاد رو‌نمیدم تو زندگیم با قلم سفید رنگش میکنم کم رنگ

تو بعضی موارد حرفت کاملا درسته.  ولی اگه گذشت و صبوری نداشته باشیم هم از زندگی لذت نمی بریم هم ...

تنها بشیم خیلی هم خوبه مواقع ضرروتتتت دیگه چشموننن به دست  یا همت دیگری نیست دیگه اینو می‌دونیم که تنهاییم باید با دست همت خودمون پاشیم ودر طول زندگی هم این افراد بودن که به پیشرفت رسیدن چون چشمون به دست کسی دیگه نبوده به همت خودشون اراده کردن وبا گذشت سال ها بخاطر پیشرفتی که تو زندگی داشتن اونقدر آدم جلوشون دولا راست می‌شده که نگو

تنها بشیم خیلی هم خوبه مواقع ضرروتتتت دیگه چشموننن به دست  یا همت دیگری نیست دیگه اینو می‌دونیم ...

هستن افرادی که ثروت و شهرت دارن ولی تنها هستن. 

علم ثابت کرده افراد با گذشت از لحاظ روحی و جسمی سالم تر و شاداب ترن .‌ طول عمر بیشتری هم دارن. دیگه خود دانی 

هستن افرادی که ثروت و شهرت دارن ولی تنها هستن.  علم ثابت کرده افراد با گذشت از لحاظ روحی و جسم ...

کسی اینجور آدمی تو این وضع هست؟

2706