2733
2739
جانان مثل بی بی چکه از روزی که احتمال میدی تخمک گذاریته، از ساعت ١٠صبح تا ٣ یعد از ظهر استفاده میکنی مثلا از روز ٩ هر روز میذاری، هر وقت هر دوخطش مثل هم پررنگ شد اون روز و ٢-٣ روز بعدش اقدام داشته باش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
سلام دوستان عزیز من برج 3 متاسفانه بی دلیل قلب بچم از کار ایستاد و من کلی داغون شدم کلی طول کشید تا دوباره تونستم به وضعیت قبلم برگردم کلی امید و ارزو داشتم براش کلی سیسمونی براش خریده بودم اگه بودش اول دی بدنیا میومد ولی توکل کردم به خدا الان خدارو شکر باردارم و توی 4 ماهم خیلی استرس دارم چون میترسم ولی خودم با صلوات و ختم قران اروم میکنم و اینو بدونید اگه خدا نخواد هیچ برگی از درخت نمیفته پس به خدا توکل کنید و نگران هیچیزی نباشید شاید خودم خیلی ترس داشته باشم ولی باز میگم اونی که بالاست مراقب این طفل معصوم هست انشالا که همگیمون بارداری بی خطری رو سپری کنیم و بچه هامون به امید خدا سالم و صالح میان تو بغلمون واسه همدیگه دعا کنیم .... امین یا رب العالمین
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...