2737
2734
عنوان

دوستان امروز یه کاری کردممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 25 پست
قران بود اصلا خیلیا واسه استخاره اومده بودن و خیلیا بیماراشون رو اورده بودن وطب قرانی میکرد ..بیشتر چیزایی که میگفت رو نشونم میداد
با چنان عشقی زندگی کن ..که حتی اگر بنا به تصادف به دوزخ افتادی..خود شیطان تو را به بهشت باز گرداند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه با قران خوندن و دعا نویسی میشد کاری از پیش برد و آینده رو پیش بینی کرد،الان قدرت دنیا دست حوضه علمیه بود،نه آمریکا و اروپا و قدرتهای بزرگ یه دعا مینوشتند و دو تا ورد میخوندند و کل دنیا میوفتاد دستشون یا برای گره گشایی از اوضاع اقتصادی ناجور ایران یه دعا مینوشتند و اونقدر اوضاع اقتصادیمون خوب میشد که ما بقیه کشورهارو تحریم میکردیم نه اونها مارو
سال ۹۶،سال مادر شدن من،خدایا ازت ممنونم بخاطر همه خوشبختیهایی که به من عطا کردی
دعا نویسی نه. خوندن قرآن برای رسیدن به خواسته ها با اون دعا نویسی ها فرق داره خب!
اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم http://razavitv.aqr.ir/index/ ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ با فنجانی چای هم میتوان مست شد....اگر کسی که باید... باشد
2731
2740
پیام خصوصیم باز نمیشه لیلا خانم هر وقت شد واست میفرستم
با چنان عشقی زندگی کن ..که حتی اگر بنا به تصادف به دوزخ افتادی..خود شیطان تو را به بهشت باز گرداند