2733
2739
ببین الان دختر داخل انباری ما بود از دیروز اونجا بوده و من نمیدونستم الان یهو دیدم از انباری خارج شد ...

کآری نداره ضبط بزار تو خونه بازم خونه رو خالی کن

تعقیب کن با پلیس بیا بالاسرشون

هیچی ام ب شوهرت نگو

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۱۰ پنجاه پنجاهه

گاهی میان گاهیم میگن بیخیال

تازه بیادم میگه یه ساعته صیغه اش کردم 

به نظرم دوربین کار بزار تو انباری مدرک جمع کن برای طلاقت و اینکه شوهرت از ترس آبروش راحت طلاق بده

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
اگه جیغ و داد کنم فراریش میده شوهرم،آخه انباری ما درش از داخل قفل داره من نمیتونم از این ور قفل کنم

خب پس سخت شد باید ی جا گیر بیفتن ،نتونه بیرون بیاد، اینجوری نمیشه کاری کنی،،،

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 
2742
2740
پلیس میاد داخل انباری؟

بگو دارن زنا میکنن میری مامور و سرباز میاری خوددت

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
۱۱۰ پنجاه پنجاهه گاهی میان گاهیم میگن بیخیال تازه بیادم میگه یه ساعته صیغه اش کردم  به نظرم ...

اخه پلیس نمیگه تو این انباری چرا باید باشید، اون چقد بدبخت که میاد تو ۱۰ متر جا

خسته ترینم
اگه جیغ و داد کنم فراریش میده شوهرم،آخه انباری ما درش از داخل قفل داره من نمیتونم از این ور قفل کنم

تو در خونه رو قفل کن ک فرار نکنه 

اخه پلیس نمیگه تو این انباری چرا باید باشید، اون چقد بدبخت که میاد تو ۱۰ متر جا

اوووووه اینقدر ج ن د *ه زیاد شده....

بخاطر پول هرکاری میکنن

پلیس بیخیال

به نظرم فیلم بگیر ازشون

دختره که شغلش اینه آبرو و اینا براشون مهم نیست

اما شوهرت خفه میشه و میتونی پدرشو دربیاری

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر

اسی شوهرت الان کلکسیون بیماریهای مقاربتی 

میگی دختره معتاده اینا اکثرا هپاتیت دارن خیلی مواظب باش تو رو هم دورازجونت بدبخت نکنن

2706