2733
2734
عنوان

چیکار کنم دخترم وزن بگیره با این وضعیت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 49784 بازدید | 41 پست
چند بارتو روز آب میدی به پسرت
دقت کردین آدمهایی که تو اینترنت وفیس بوک هستن خیلی مهربون وخوش سرزبونن! جالب تر اینکه همشون از دروغ ونامردی و خیانت ...بدشون میاد! موندم این آدما کجای این شهرن که ما نمیبینمشون!
وزن پسرت که خیلی بهتر از پسر منه.پسر من بیست روز کوجکتر ولی خوب هفت و نیمه. سه چهار بار.اولش با سرنگ میدادم و اندازه میگرفتم.الان دیگه خوصله ندارم با لیوان میدم. دیگه داره یاد میگیره.سر هم یه نصفه استکان
فگوش کوچولوی مامان عاشقتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسمان فیروزه ای من با بچه بقیه که هیچ با دختر اولم که ماشالله از اولش وزنگیری و خوراکش و شیرش خوب بود دختر اولم هم شیر خشکی اما شیشه از دهانش نمی افتاد کلا به شیشه می خوابید توی خواب 6 تا 7 بار بیدار می شد شیر می خورد اما این یکی دوباره شیر یم خوره شبها..واسه خواب هم اصلا شیر نمی خوره بخوابه الان نو عمه ام شیش ماه از دختر دومی من کوچیکتر اما اینقدر تپله البته قدش خیلی کوتاه.. کلا خیلی ناراحتشم
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
2740
سلام مامانا دختر منم متاسفانه ریزه میزه اس،باور کنین ربطی به تغدیه هم نداره هرچی فکرشو کنین بهش میدم بهترین سوپ رو براش درست میکنم فرنی/حریره/سرلاک/کته ولی وزن نمیگیره منم خیلیی ناراحت میشم بقیه میگن چرا اینقد لاغره خب آدم غصه میخوره دیگه،وقتی اینطوری میگن حس میکنم مادر خوبی نیستم برای بچم 16ام 8 ماهه میشه میبرمش دکتر ببینم چی میگه ضمنا من بهش شربت زینک پلاس هم میدم اینم بگم دختر منم پر جنب و جوشه هنوز چهار دست و پا نمیره ولی خیلیی شیطونه

wedding countdown
سلام مامانا.دختر منم ۸ ماه و دوازده روزشه وزنش ۶۶۰۰ چیکار کنم.عفونت ادراری هم نداشته

سلام پسر منم ۸ ماهشه ۶۸۰۰ دوستان به من گفتن سویق بهش بده منم یک هفته است بهش سویق میدم از عطاری خریدم ببینم ان شاالله جواب میگیرم یا نه

الان دوتا دندونهای پایینیش سر زده بیرون تا این دوتا دندون در ائومدن جون مارو کرفت اینقدر بی قراری کر ...

سلام توروخدا کمک کنید بچم ۹ ماهشه وزنش ۶کیلو۷۰۰ نمیدونم چیکار کنم صبحانه بهش زرده تخم مرغ  میدم ناهارم براش سوپ درست میکنم و ی وقتایی اب مرغ ،اش،وغذاهای سرسفره