2733
2739
عنوان

مشهدی های عزیز میشه یه دکتر خوب برام معرفی کنین.

| مشاهده متن کامل بحث + 5382 بازدید | 111 پست
سونوگرافیم خودش میکنه عزیزم؟
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی هلنا جون از راهنماییت باشه عزیزم. بای
بوووووووس
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
2731
سلام منم فاطیما متولد 65 و در آستانه آماده شده برای بارداری . ابتدا یک آزمایش کامل برای بارداری می دین جوابشا به دکترتون نشون می دین اگر ایشون تشخیص داد که باید واکسن mmr یا همون واکسن سرخجه دوباره به بدنتون تزریق بشه اون وقت روز یکشنبه ساعت 7:30 تا 10 صبح تشریف می برین بیمارستان نجمیه واقع در خیابان حافظ تقاطع جمهوری بخش واکسیناسیون و واکسنتون را می زنید و تا 3 ماه بعد هم نباید باردار بشین چون در صورت بارداری نوزادتون ناشنوا و از ناحیه هر دو چشم نابینا می شه
دخمل نازم داره بزرگ میشه خدایا شکرت ت ت
CafeMom Tickers
دوستان خوبم سهیلا بخشی که خوب نیست من که رفتم پیشش ازش راضی نبودم چون تو هفته شش که دید ساک خالیه گفت باید کورتاژ کنی با همه حالتهای بارداری که داشتمو بتای خوب خیلی هم اصرار به کورتاژ داره بی انصاف مهلت نداد شاید قلبش بزنه منم که مثل دیوونه ها اصلاٌ تا حالا اصطلاح پوچ و نشنیده بودم و نمی دونستم چیه و ممکنه با صبر کردن قلب بزنه و دیگه پوچ نباشه به حرفش گوش کردم البته اون گیر داده بود کورتاژ کنم اما زیر بار نرفتم چون نمی خواستم بستری بشم پسرمو چیکار می کزدم خلاصه اونم به زور قرص داد اونم سه تا گفت بذار و بعد باز بیا سونو کنم باز رفتم گفت باز باید کورتاژ بشی مونده اما بازم من گیر دادم خسیس دو تا دیگه نوشت گرفتم و دیگه نرفتم پیشش صبر کردم تا خونریزیم تموم شد رفتم پیش یه دکی دیگه که سونودادو دفع شد ه بود به نظر من پیش این دکتر نرید مطبم که بودم یه خانمی به من گفت دو بار پیشش کورتاژ کردم کلاٌ دست به کورتاژش خوبه منظورم اینه که همه رو می فرسته کورتاژ معلوم نیست چند نفرو مثل من مجبور به سقط کرده با اون طبابتش
خدای مهربونم ممنونم به خاطر دسته گلای نازی که بهم دادی ازت می خوام خودت کنارشون باشی همیشه و همه جا
سلام دوستان عزیز .منم تازه اول راهم میخوام که از سال بعدشروع کنم البته اگه خدابخواد . منم خیلی دنبال یک دکترخوب می گردم لطفا اگه کسی هست کمکم کنه یه دکترخوب ومومن ومتعهدوکاربلد پیداکنم ازاینهایی نباشه که چندنفرباهم بفرستند چون ادم روش نمیشه قشنگ سوالاشوبپرسه
ممنونم ازهمگی تون